Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsi kenőcsöt ajánlját...

Melyik popsi kenőcsöt ajánljátok? Mennyire vált be amit a doki írt ki? Már aki használta a babáján.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia !Nekem a gyógyszertári (amit ott kevernek) vitaminos krém jött be, meg a sudokrém!A vitaminost potom pénzért adják.(150-200)De van olyan jó mint a neugranormon.Legalább is nekünk nagyon jó volt.
2008. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári egyértelműen.Sőőt,az elején tanácsos mindenféle tisztálkodószerből a gyógyszertárit használni,neh valami irritálja a pici bőrét.
2008. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy elsőre a gyógyszertárit próbáld, de tarts otthon Neogranormon-kenőcsöt is, ha esetleg kicsípné a baba popsiját a pelus. Ismerek olyan anyukát, aki alapesetben is a Neogranormont használja, de ezt azért beszéld meg a védőnővel.
2008. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a gyógyszertári, de abból is többfélét írhatnak. Pl. alapból kétfélét szoktak írni, vagy a csukamájolajosat, vagy a koleszterineset. A csukamájas sárgás, a koleszterines fehér, mindkettő nagyon nagyon jó, én még az orromat is sokszor bekenem a koleszterinessel, meg a könyökömet, mert nagyon ki tud száradni. A csukamájas viszont zsírosabb, de az is nagyon jó. Aztán ha van popsikiütés, akkor szoktak felírni ilyen fehér tapadós krémet ami szárít. Amíg csak anyatejet vagy tápszert kap a baba, nagyon jó a gyógyszertári, amikor viszont már kap főzeléket, akkor tudom ajánlani a Sudocremet (bár akkor is tökéletes a gyógyszertári, csak ez kicsit még jobb). Ez végülis nem csak popsikrém, ez elég univerzális, ekcémára, égésre, fagyásra, kisebb hámsérülésekre használható, pattanást is fél nap alatt eltüntet, kozmetikusok is használják.
2008. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a gyógyszertári legyen először, és csaka kkor kend be, ha piros; egészséges babapopsira fölösleges bármit kenni, mert csak rontja a pelus nedvszívóképességét (a krém eltömíti).

Kapsz a kórházban egy csomagot, abban elvileg lesz pici Sudocrem minta, ki tudod majd próbálni ;)

2008. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindig kentem a babám popsiját,nem vártam meg míg piros lesz, és soha nem is volt.Gyógyszertári vitaminost ajánlom vékony rétegben.
2008. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!