Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyűgös ma a babátok?

Nyűgös ma a babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 és fél hónapos,és nagyon nyűgös,mert nem tud elaludni!!
2009. máj. 30. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is 4,5 hós, csak kislány, és már ez a 3. napja, hogy nyügi:S Szerintem az időjárás.
2009. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem rengeteget alszik igaz náthás lesz ugy érzem de attól nem szokot aludni sokat . Babám nem nyügös de én nagyon borzasztó vagyok ma
2009. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem az időjárás miatt van!

Nálunk a front alatt vagy nagyon nyűgös vagy álomkóros, ma szerencsére az utóbbi van :)

2009. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom (5 és fél hónapos) sokkal többet alszik ma, mint eddig. De ettől függetlenül nyűgös is, mert semmi sem jó neki..

Biztos az időjárás miatt van, de majd ezen is túl lesznek a picik

2009. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem sírógörcsöt kaptam ma a csöppemtől. Éjjel óránként felkelt, reggeltől mostanáig pedig, szinte csak sírt, semmit nem aludt. Nagyon ki vagyok! Egyébként 3 és fél hetes. Remélem tényleg csak az idő, és hamarosan túl lesz ezen.
2009. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd... Az én kislányom is tiszta nyűgös 3 napja. Gondolom a frontok miatt. Éjszaka egy rémálom volt, totál hulla vagyok. Ráadásul egyedül maradtam a hétvégére, így még segítségem sincs. Érdekes lesz.

16 napos babuci anyukája

2009. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is nagyon nyűgös napok óta, nappal nagyon hisztis, semmi nem érdekli. Éjszaka pedig a szokásos 1 helyett 3-szor is ébred. Az esti elalvás is kész horror.

3 hós baba anyukája

2009. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!