Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól kell...

Hány hónapos kortól kell járókába tenni a bébit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most tettem járókába a kislányomat, 2 hónapos. De nekünk olyan fa járókánk van, aminek lehet állítani a fekvő magasságát. Fent fekszik. Így ha a nappaliban vagyunk, velünk lehet.
2009. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem "kell" járókába tenni egyáltalán csak, ha te úgy akarod. Az ő mozgásfejlődését nem segíti, csak neked lesz kényelmesebb, mert ott tudod hagyni. De jobb járóka nélkül, mert a járókában nem tanul meg mászni, hanem egyből megpróbál felállni, ezért sem javasolják.

Én ezt olvastam.

2009. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem "kell". Nekünk van, de csak akkor használjuk, ha ki kell mennem wc-re vagy a postáshoz. Amíg pici addig nagyon jól el lesz egy vastagabb takarón, ha meg már kúszik mászik, akkor vastagabb ruci, hogy fel ne fázzon és hagy menjen. Az én kislányom nem volt rácsok közé szorítva és 6 hónaposan kúszott, néhány hét múlva mászott, 8 hónaposan felállt és most 9 hónaposan már bútorok mellett járkál. Sokkal jobban fejlődik a mozgása, ha nincs sokat korlátok között.Csak majd ne felejtsd el bababiztossá tenni a lakást :)
2009. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!