Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintettek szabad 7 honapos...

Szerintettek szabad 7 honapos babat jarokaba tenni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak mert lattam h valaki bele tette 7 honapos kislany es nagyon birta a leanyzo.Az en kisfiam is 7 honapos jo nagy baba,9 kg es 72 cm a hossza.
2010. okt. 1. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Kompra gondolsz???Ami gurul?
2010. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Jól el tud ott is játszani, legalább nem érheti baleset. De ne hagyd felügyelet nélkül.
2010. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, kompra gondol. Olvass utàna itt az oldalon is, hogy az anyukàk többsège mit mond erröl, elèg eltèrö vèlemènyeket fogsz talàlni. Talán a sok valasz segit dönteni.az èn vèlemènyem az, hogy persze, nagyon bírja a gyerek,csípi a gurulós önjàròt, mert halad, szàguld. De egy 7 hòs,aki mèg èpphogy ül, talàn màszik maximum,vagy csak kúszik, de felàllni nem tud teljesen egyedül, a teste, csontjai alkalmatlanok arra, hogy àlló helyzteben hajtson egy gurulòs kompot naponta többször. Szerintem elèg pindurka mèg hozzà.
2010. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A járóka meg a bébikomp nem ugyanaz, mégcsak nem is hasonlít...
2010. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen bebikompra gondoltam,csak itt felenk jarokanak nevezzik,ami tudom nem helyes mert nem is hasonlit a bebikompra.
2010. okt. 1. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerek mérete a lényeg, hanem hogy a legtöbb szakember egyáltalán nem javasolja a kompozást.
2010. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen gyerekorvos sem javasolja, pláne nem 7 hónaposan. Max. már akkor amikor már magától feláll és megerősödött a háta és a lába.
2010. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk amolyan álló bébikompunk van. Nem gurul, de lehet benne rugózni, ülni, körülötte rengeteg játék van. Nagyon szerette mind a két gyermekem, igaz nem volt túl sokat részük benne. Én a kompromisszum felé hajlok, 10 perc nem a világ, de csak akkor tettem bele őket, ha már semmi sem volt jó nekik, és még kellett Nekem 10 perc, hogy befejezzek valamilyen házimunkát. Semmilyen gerinc problémájuk nincs egyenlőre, nem görbült el a lábuk, kislányom az első születésnapján, kisfiam egy héttel előtte indult el magától.
2010. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm már előbb elkezdte használni, mivel egyszerűen nem bír a gyerekkel. Nagyon mozgékony, és állandóan kézben akar lenni. Máshogy nem bírná, de tényleg nem.

De az én babám nyugis, így biztos nem fogom használni.

2010. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!