Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam csikorgatja fogát, kb...

A fiam csikorgatja fogát, kb 3hete bújt ki, de már le van pattanva a szél, mit tegyek?

Figyelt kérdés
11hónapos a kisfiam,de már az alsó foga sarka le van pattanva,mit tegyek??Állandóan csikorgatja őket..
2009. máj. 30. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát gyerekfogorvosi magánrendelésre elvinném a kicsit, elvileg van éjjelre ilyen müanyag valami, ami nem engedi hogy a fogai összeérjenek, de azt nem tudom hogy ilyen kicsinek lehet e vagy csak felnőttnek.
2009. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyem is csikorgatta nagyon 1-2 honapig, amig meg nem szokta, hogy fogak vannak a szajaban. Mostmar nem csikorgatja. HA letort neki, elviheted a fogdokihoz, esetleg picit le tud belole reszelni, hogy sima legyen a felszine, ha szukseges. De majd leszokik a csikorgatasrol, de izgulj.
2009. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy szükséges a fogorvos,fogtechnikus vagyok ,annyira nem vészes még sztem,de olyan furi,ezt én nem tudtam,hogy már ők is ezt csinálják...éjszakai harapásemelő sín-így hívják amit az első válaszoló írt,azt neki nem lehet!
2009. máj. 30. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A férjem 36 éves és amióta foga van, azóta csikorgat. Persze mostmár csak alvás közben. Ha idegesebb nappal, akkor még aludni sem tudok mellette. Hát, van aki sajna nem növi ki!
2009. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmit ne tegyél ellene. le fog szokni róla, amint több és újabb fogai lesznek. megszokja, és nem fogja csikorgatni. viszont mindent meg fog harapni, és abban is törhet le egy picike a fogából. Az én fiamnak is tört le egy picike az egyik alsó fogából. mutattam a gyerekorvosnak, mosolygott. mondta, kedves anyuka, az fiam fogai is ilyenek, ne aggódjak rajta! amúgy nagyon körültekintő, sőt, néha túlságosan aggódó az orvos, tehát teljesen megbízom benne! azt mondta, nem gond, hogy nem teljesen szép a fog, a lényeg, hogy ápolt legyen, hamarosan lecserélődik, és a fő, hogy a rendes fogai majd jók és formásak legyenek:-)
2009. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!