Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet azért alszik a babám a...

Lehet azért alszik a babám a bal oldalán, mert jön a foga?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyeségnek hangzik, de képzeljétek el, születése óta csak háton aludt. " napja ahogy leteszem, fordul a bal oldalára. Lehet így kicsit kimegy a vér az ínyéből és kevésbé fáj neki? /ezt olvastam vhol/Az is igaz, hogy 2 napja folyik az orra. Lehet ez az ok? Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert egy kicsit zavar, hogy nem alszik olyan "egészségesen" mint eddig. Köszi!
2009. máj. 29. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, h rájött, h így is lehet és kényelmes neki.
2009. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el az orvoshoz, ha ez megnyugtatna.Én kiskoromban fülgyulladás miatt feküdtem mindig a jobb oldalamon.Állítólag melegítettem és így kevésbé fájt.Lehet ez is egy ok.Vidd el a dokihoz.Inkább menj el vele 5x hiába mint hogy valami baja legyen.
2009. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fülgyulladás? piszkálni piszkálja, de ha hozzáérek nem veszem észre, hogy fájna neki... remélem nem!!!!
2009. máj. 29. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is egyszer csak elkezdett oldalt fekve aludni, Úgy, hogy leteszem az (alvó babát)ágyába, és rögtön oldalra gurul :-) De mondjuk ő mindkét oldalán szokott aludni. Most 7 hós és eddig csak háton fekve aludt. Nincs még foga, de nagyon jön neki, de nem hiszem hogy ezzel függ össze.
2009. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is 7 hós! :) Most picit berezeltem, nehogy fülecske legyen.... :( Olyan szeles volt az idő, bár volt rajta sapi.
2009. máj. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!