Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az hogy a 6 hetes fiam...

Baj az hogy a 6 hetes fiam mindig az oldalán alszik?

Figyelt kérdés
Születésétől fogva mindkét oldalára tud fordulni, és úgy is alszik. Úgy szeret. Hsaon sem igazán, ha a hátára rakom, fél perc alatt már oldalt is van.
2011. júl. 1. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Örülj neki, hogy ilyen mozgékony. Ha nem lenne neki kényelmes, akkor tuti szólna :)
2011. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha oldalra fordul, akkor oldalra fordul, nem tudsz mit tenni. A lényeg, hogy mindkét oldalán aludjon, ne csak az egyiken.

Lányom ugyanígy volt újszülött korától kezdve, soha nem aludt háton vagy hason. Nem lett semmi baja, most 9 hónapos. Amikor már mozgékonyabb lesz a babád, akkor meg már össze-vissza, égnek álló lábakkal, kezét a popsija alatt tartva, homlokát a kiságy rácsához nyomva stb. fog aludni. :)

Ahogy kényelmes neki.


(Mi volt, hogy fordítgattuk őt kiskorában, hogy egyik nap egyik oldalán, másik nap másik oldalán aludjon, de áttornázta magát mindig, úgy ahogy neki volt kényelmes.)

2011. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj,neki így kényelmes!
2011. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így gondolom.

Hihetelenül erős baba. a lányom ezt 4 hósan csinálta.

Csak azért kérdeztem, mert valahol olvastam, hogy nem tesz jót a csípőjének, nem fejlődik jól.

de gondolom, ez nem igaz feltétlen. (hogy szépen fogalmazzak)

2011. júl. 1. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is olvastam ezt, de nekünk egyéb okokból kifolyólag többször kellett menni ortopédiára, ahol meg is kérdeztem, hogy nem baj, hogy az oldalán alszik, mire a doki visszakérdezett, hogy "S mit akar tenni, anyuka? Lekötözi őt, hogy háton aludjon?" :)

Mondom, hogy dehogy akarom én lekötözni, csak féltem nehogy baja legyen, nehogy rosszul fejlődjön. A doki csak nézett rám, hogy jaj, már megint egy túl aggódós anyuka... :)

Lányom makk egészséges, szépen fejlődik a mozgása, úgyhogy no para. :)

2011. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én múlt héten voltam a gyerekortopédián a 6 hetes babámmal,azt kérdezte a doki hogy alszik a gyerek?Mondtam hogy háton vagy hason.akkor az jó ezt mondta a doki.
2011. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!