Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan védekeztek a H1N1...

Hogyan védekeztek a H1N1 megjelenö vírus ellen? Milyen itaminokat adtok a babanak? Illetve magatoknak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan nem védekezünk. Én nem hiszek a riogatásnak és a pániknak. Nem megyünk se az USA-ba, se Mexikóba egyelőre, így nem is foglalkozom vele. Amikor pár éve itt volt az állítólagos madárinfluenza, lett valakinek baja tőle? Hányan is betegedtek meg a 6,5 milliárd emberből? És hányan haltak bele? Naponta hány ember hal meg balesetben? Ugye sokkal több..
2009. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
állítolag már egerben találtak egyet:(enhgem csak emiatt kezdett el érdekelni.
2009. máj. 29. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült, hogy a pasi már meg is gyógyult, mire a média megtudta a dolgot. [link]
2009. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg úgy elhatalmasodna a dolog akkor oscillococciumot adnék a babámnak (meg magamnak)védekezésképpen.

Mikor előjött ez a sertésinflueza én is meg voltam ijedve és kérdeztem is itt róla de már nem izgat. Nincs olyan nagy baj mint ahogy azt gondolták először szerencsére. Azt mondják, hogy mivel itt nincs influeza szezon nem igazán lehet járvány belőle. Esetleg majd szeptembertől. De addigra már oltás is lesz.

2009. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
engem egyre inkább elbizonytalanit ez a ködösités, ami az új betegséget körüllengi. először megijedtem, de ma többezer beteg van és alig százan haltak bele (ha abba haltak meg egyáltalán), nem halálosabb, mint akármelyik fertőző betegség, másrészről ha valóban tartani kell hatalmas világjárványtól, hogyhogy csak szeptemberben lesz az oltóanyag elérhető. sok a furcsaság. még az is elképzelhető, hogy ez nem más, mint egy gyógyszercég kis "csínytevése", valakit megfertőztek szándékosan, hogy gyárthassák az oltóanyagot. pénzről szól. sosem tudná meg senki...........
2009. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez médiaszenzációnak tűnik csupán. Most akkor milyen betegség ez tulajdonképpen? először jöttek azzal, hogy na ebbe aztán mindenki belehal. Most meg kiderül, hogy a pasi Egerben jött, lázasodott, és szépen meggyógyult, mint egy sima influenzából. egyébként amerikából jött. És most marad, hogy segítsen az ANTSz-nek. hát én hazatoloncolnám.

Amúgy gyanús, hogy hirtelen hamar elcsendesedtek a hírek az egész vírusról, miután a gyógyszergyártóknak és kutatóknak szétosztották a kutatási pénzeket...

Óriási pénzek kerültek a gyógyszergyárak kezébe ezzel, és aztán hirtelen se vírus, se szérum, semmi.

2009. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!