Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A minap láttam 2 diavetítést,...

A minap láttam 2 diavetítést, amit felraktatok a videára, írjátok már le pontosan hogyan kell, mert nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
kicsit hülye a géphez
2009. máj. 29. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

VAgy Media Moker segítségével vagy (Photostage)segítségével.

de nézd meg e link utolsó oldalát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd én elmagyarázo neked mert link alapján tuti nem lesz semmi eredményed:)


Van a Windows Movie Maker.Gépeken alapból rajta van,de ha külön lett feltelepítve az op rendszer akkor nem.Ez esetben a szoftverbazis.hu-ról le kell tölteni.Feltelepíted.Aztán megnyitod.Ott az a lényeg,hogy importálni kell képeket vidiket.No akkor importálsz 60 képet a tárba,kijelölöd az összeset és behúzod a készítő sorra.Jó hosszú lesz.Alá berakod a zenét,ugyanúgy húzva.Ki van írva,h hová kell a zene hová a kép nyugi.Ha hosszú a zene akkor a végére mész kurzorral rá és húzod ki ha rövid a film és húzod be hahosszabb mint a film.Látni fogod mert 2irányba nyíl lesz ott.Aztán lehet effekteket áttűnéseket.Ez is ott az elenjén,de előtte csinál olyan főcímet vagy mit,ott van oldalt,meg stáblistát ,tudzs betűt mindent animációt változtatni,de ezt azelőtt,h beteszed a képet mert úgy nem teszi elé.Az effektek ugyanígy,azt csak húzd ráa képekre és kész is

2009. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom így is
2009. máj. 29. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha van Picasa programod, azzal is lehet. Egyébként is nagyon-nagyon jó képkezelő program (ingyen letölthető), lehet vele mindenféle effekteket csinálni, retusálni, kollázst készíteni, videókat. www.picasa.com
2009. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok...


A picasaval hol már?videót akar készíteni nem kollázst:)sztem am nem olyan jó,de webalbumokba érdemes...

retusáláshoz a paint shop pro a legjobb

és youtube ral töltsd majd fel,jobb mint a videa és az egéz világ láthatja

2009. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát már bocs, de képzeld a Picasa 3-mal pont tegnap csináltam meg a videót a képekből. Talán meg kellene nézni a Picasa lehetőségeit, mielőtt kétségbe vonod a válaszomat.
2009. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!