Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinál ilyet?

Más babája is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hos.ha ülö helyzetben van a két lábát összezárja és egyszerre mozgatjamintha bicajozna vagy nem is tudom hogy irjam le.a doki azt mondta maszturbál.ez komOLY?
2009. máj. 29. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Ne haragudj, de szerintem az orvos hülye. Az én kisfiam is szokott ilyet csinálni. Egyszerűen tetszik neki, hogy mozognak a lábai. Ő 6 hós
2009. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is halottam már. És elég sok újság, meg szakkönyv is szokott írni róla.
2009. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

XD


Nemhiszem,hogy így masztizna,a kicsik macival szoktak,vagy csak birizgálják maguknak,vagy dörzsölik magukat valamihez:)A doki tényleg gyagya,ezzel nem tudja magát izgatni.Amúgy kiskortól normális,bnőm lánya 1 éves korától nyomja,nekem 3 a legkorábbi emlékem.A föntos,hogy sosem szabad rászólni mert az majd a szexuális életében sérüléseket okozhat,mmint lelkileg

2009. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem ez tök vicces. Most jót nevettem :-)! Egyébként nem vettem még észre 9 hós kislányomnál, de majd figyelek.
2009. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,igaza van az orvosnak.A középső lányom elalvás előtt csinálja,a lába közé veszi a takarót és úgy hintázik.Ő is olyan 8 hósan kezdte kb,most 3 éves múlt,még mindig csinálja.Ez nem probléma,majd ha nagyobb lesz és nem hagyja el meg kell vele beszélni,hogy csak az ágyába csinálhatja ezt és kész.Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki,teljesen természetes jelenség.
2009. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy közben meg olyan hangokat ad ki hogy én is erre gondoltam mikor elöször csinálta.mikor meg altatom is ezt teszi és s lát se hall és tényleg olyan kielégült arcot vág.
2009. máj. 29. 14:43
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Hú, nagyon édi lehet :-)))!!!
2009. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14.40 vagyok.Amúgy hogy nem esett le XD,hát pelusozod azzal élvezkedik:D


Amúgy énrám szóltak,és olyan ciki volt::(gátol mai napig is:(

2009. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most tényleg szomoru vagyok.és az ebben a pláne hogy a buszon meg bárhol csinálja.de hogyne szolnék rá!!!hát tök ciki
2009. máj. 29. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
a fiam hason fekve csinál úgy, mintha épp tömne vkit hátulról...1 éves. ilyen létezik, semmi gond nincs vele!!! mi lenne ezen ciki? ennyi erővel minden ciki, az is h bekakil? ők még ösztönből csinálnak mindent, olvass utána, meglepő első hallásra/olvasásra, de ez van.
2009. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!