Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a probléma a szopizás...

Mi lehet a probléma a szopizással?

Figyelt kérdés

Még csak 12 hetes lesz a babám, de már az este 8-as szopi után csak reggel 7-kor eszik. Ez nem is lenne gond. Viszont napközben sem akar enni már 4 óránként sem. Most legutoljára a reggel 7 órási szopi után negyed 2-kor volt hajlandó szopizni. A súlya rendben, szépen gyarapodik, de én még is aggódom. Normális, hogy ennyi ideig nem éhes?

Ha megpróbálom 4 óra elteltével etetni akkor szopizik 2 másodpercig, kiköpi és sír. Majd megnyugtatom, elalszik, és 1-2 óra múlva lesz csak éhes.

Eddig olyan pontos napi rendünk volt, de most meg...

Járt már így valaki?


2009. máj. 29. 13:40
 1/4 anonim válasza:
Pont így vagyok a 4 hónapos kislányommal. Reggel amikoraa 6 órás szopi után 10-kor eszik újra, akkor semmi baja nincs,szépen eszik és amikor napközben meg 3 óránként szeretnék neki adni, akkor kb. 1-2 perc után beveszül, sír. Amint elveszem a cicitől megnyugszik. Újra megpróbálom vissza tenni, újra sír. Kb. 3 napja csinálja ezt, úgy hogy mától megpróbálom a 4 óránkénti etetést.
2009. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne lemérni, hogy mennyit eszik egy szopi alatt. Lehet, hogy nagyon folyik a tejcid és jól tele eszi a pocakját, és ezért nem kér 4 óránként enni. Egyébként, ha rendesen gyarapszik nem hinném, hogy gond lenne.
2009. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A gyarapodásával nincs gond, picit kevesebb mint 3 kilóval született, és 12 hetesen 5.200 gramm. :)

Csak ilyet még nem igazán hallottam, hogy egy ilyen pici baba, aki anyatejet eszik, napközben 6 óránként egyen?!?!?

2009. máj. 29. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
De szívesen cserélnék veled. A kisfiam 4,5 hós, most kezd beállni a 3 óránkénti szopi. Eddig általában 2 óránként evett, nem is keveset. Nem tudtam semmilyen hosszabb programot, mert etetni kellett.
2009. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!