Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha még nem ül 7,5 hónapos...

Baj ha még nem ül 7,5 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem :-)
2009. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mászni tud? Mert ha semmit nem csinál majdnem 8 hónaposan,én elvinném egy orvoshoz egy kivizsgálásra.Úgy értem ha hasonló helyzetben vagy, mint mondjuk 3 hónapos babánál aki csak eszik,alszik.... De elképzelhető,hogy egyszerűen csak nem akar ülni,de mászni annál inkább.Ilyenkor nem baj...
2009. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én 7,5 hónaposom sem ül, még csak nem is látszik rajta, hogy "edzene" rá. Viszont tény hogy ügyesen kúszik-mászik. Egyelőre nem csinálok gondot belőle (pedig van itt a környéken egy kiscsajszi aki ennyi idősen már járt!), max. annyi hogy veszekszem az ismerősökkel hogy ne akarják már mindenáron ültetni :). Nekem jó fej a védőnőm, biztosan szól majd ha ez már gond lesz.
2009. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is 8 hósan ült először,felállásból lehuppant.Azóta meg mindenhogyan sikerül.Hidd el ha egyszer beindul,akkor nincs megállás.Vannak olyan babák akik egyszerre csinálnak mindent.
2009. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszönöm a "hasznos" válaszod, miért pazarlod ilyesmire az energiád? Inkább törődj magaddal. A többieknek köszönet.
2009. máj. 29. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló.Nem sértésnek írtam amit írtam,de nem írtad meg,hogy az ülésen kívül csinál-e bármit a lányod!!!Nem kívánom senkinek,hogy a gyermeke beteg legyen,és nem is ez volt a célom,hogy erre hívjam fel a figyelmedet! De ha végig olvastad volna,és értetted volna amit írtam,akkor a végén olvashattad,hogy ha mászik akkor nincs baj,hisz sok gyerek előbb tanul meg mászni mint ülni...Talán legközelebb a félre értések elkerülése végett írd oda azt,hogy kúszik.mászik,fel áll az ágyikóban csak éppen nem ül...
2009. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neked szól a komment 11.29-es, hanem aki előtted írt csak annyit, hogy "Nekem nem". De az nem hasznos válasz uh már nem is látszik (csak ha beklikkeled a kockát a kérdés alatt).
2009. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!