Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposak múltunk, a tejem...

5 hónaposak múltunk, a tejem fogytán, így elkezdtünk kóstolgatni almát 1 hete, a doktornő őszibarackot javasolt alma után, honnan szedjek barackot?

Figyelt kérdés
Befőttet nem szabad adni, lehet kapni fagyasztottat? Még nem néztem a boltba. Répát azt tudok adni, de sütőtöknek sincs itt a szezonja. Ti honnan szerzitek be, vagy mit adtok ekkora babának. Bébiételt nem szeretnék adni.
2009. máj. 29. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább adok neki üvegeset mint a bolti kitudja milyet. Főleg h a baracknak még nincs is zezonja a töknek meg már elmúlt.
2009. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én télen kezdtem a kóstoltatást, és a nem szezonális/ vagy fagyasztott állapotban nem fellelhető zöldségekből, gyümikből inkább bébiételt adtam, mert az legalább bevizsgált minőségű.

Ha primőr barackot vennél, az tele lenne nyomva mindenféle vegyszerrel.


amúgy korán adható gyümölcs még a meggy is(át kell passzírozni), ebből tutira találsz jó minőségű fagyasztottat és kipróbálhatjátok a krumplit, céklát is így a kezdeti időkben.

barackot, sütőtököt szerintem adhatsz neki üvegeset(asszem a kecskemétiben van cukor, de a többiben nincs)

2009. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lenne a bébiétel. Még mindig megbízhatóbb, mint a Kukutyinban, éretlenül leszedett barack, ami több ezer kilométert utazik, mire ideér, és kínjában megérik, ill ha megveszed még kemény, 2 nap alatt meg megrohad. Szerintem jobban jársz a bébikajával.
2009. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem adj azt, aminek szezonja van. Én sem adok üvegeset. Nem hal bele, ha csak ősszel eszik először sütőtököt. Őszibarackot már lehet kapni, de jó a fagyasztott is. Nagyobb bevásárló központban lehet kapni. Krumplival kaphatja ezt is, a már azt megszokta. Egyébként azt hallottam, a fagyasztott cuccok is vannak olyan jók, mint a frissek, mert azokat frissen fagyagyasztják le, és vitamintartalmuk jó részét így is megőrzik. Az üvegesnél viszont biztos jobb, mert azt agyonfőzik, szerintem nem marad sok vitamin benne. Meggy is van fagyasztott, néhány hét múlva azt is adhatsz banánnal édesítve. De nemsokára friss is lesz. Ezen ne görcsölj. Nem baj, ha eleinte egyhangúbb az étrendje, nemsokára úgyis többfélét ehet és nyáron lesz is miből válogatni.
2009. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!