Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mostok fogat a babának?

Mikortól mostok fogat a babának?

Figyelt kérdés
Mivel, hány foga van, milyen időközönként?
2009. máj. 29. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. foga kibújt (8 hónaposan), minden evés, szopizás után (ha éppen nem alszik be), áttörlöm a fogát egy az ujjamra csavart nedves gézlappal. Mivel még csak most kezd bújni a 2. foga, egy ideig még maradunk ennél a megoldásnál. Most 9 hónapos. Fogkefét, fogkrémet csak később fogok használni. Fogkefét akkor, ha egymás mellett legalább 4 foga lesz, fogkrémet meg, ha majd ki tudja köpni.
2009. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minekunk fent is lent is ket fogunk van,en is attorlom neki olyan fogtisztito gaze val.de ha megmondjam az igazat nem lehet meg neki jol attorolni,mert mindig jol beleharap az ujjamba.szopizas utan nem szoktam,csak reggel meg lefekves elott.majd ha tobb foga lessz fogkefevel probalom majd.
2009. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolso vagyok.most 8honaposak vagyunk
2009. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És ez az újra húzható fogkefe? Ilyet használ valaki, vagy felesleges?
2009. máj. 29. 09:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs ujjra húzható
2009. máj. 29. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy azt majd csak akkor lesz érdemes használni, ha egymás mellett több foga is lesz. Mondjuk, akkor meg már lehet a rendes babafogkefét is, csak az ujjra húzhatóval valamennyire könnyebb.
2009. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amióta kibújtak. vettem neki egy mamm-os fogkefét, aminek a vége gumis, azt rágcsálja aztán meg én megmosom neki, de még csak fogkrém nélkül.
2009. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!