Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor mostok hajat egy...

Hányszor mostok hajat egy héten egy 10 hónapós babának?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer.
2011. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hetente 1x.
2011. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15 hónaposom alighaj, minden nap leöblítjük neki a fürdővízzel, mert különben olyan kis csirkeszagú. :) Sampont nem használunk. Utána csak megtöröljük neki törölközővel, és már száraz is.
2011. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos a fiam,minden nap leöblítem én is a haját a fürdővízzel,de sampont mi sem használunk.
2011. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

heti 1x vagy 2x

attól függ milyen az idő, mikor nagyon hideg van (így a házban is) csak egyszer mossuk meg nehogy megfázzon! rengeteg haja van, nem egyszerű megszárítani :)

2011. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor én valamit nem jól csinálok, én minden fürdésnél szoktam neki hajat mosni.Ártok neki ezzel?
2011. jan. 6. 14:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én 15 hós kisfiamnak minden nap mossuk a haját mi is, igaz a hidrofiles fürdetőkrémmel amivel fürdetjük. Még anno a klinikán ajánlotta ismerős szülésznő, hogy 2-3 éves koráig nyugodtan lehet nekik ezt használni.
2011. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig heti 1-2 alkalommal mostam, attól függően, hogy mennyire izzad meg, mikor látszik hogy már esedékes a hajmosás. Sajnos pár napja rászokott, hogy evés közben a szájában turkál, és rögtön keni a hajára az ételt:( Így minden nap meg kell mosni, ragad a haja a főzeléktől. Nem szívesen teszem, de nem hagyom ragacsosan sem. Elég sok haja van, hajszárítót is használni kell.
2011. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2, ha ő is kajás kézzel belenyúlkál akkor van extra hajmosás.

Szerintem nem ártasz neki, de felesleges ennyiszer mosni, pláne télen, amikor könnyebben meg is fázhat a fejbőre.

2011. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

most olvastam egy babamagazinban, hogy naponta lehet lemosni a baba fejét, haját, de nem samponnal, hanem csak a fürdetős vízzel. nem árt többször is átkefélni, fésülni is.

ennek ellenére én hetente mosom a lányom haját, illetve ha összekeni kajával, akkor van soronkívüli hajmosás is. nem koszmós a feje, nem ragacsos a haja, nem is szokott megizzadni, így feleslegesnek tartom.

2011. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!