Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak el kell kezdenem...

Kislányomnak el kell kezdenem pótlást adni, mert már nem elég a tejem (sajnos beigazolódott). Viszont, cumisüveg sztrájkot tart, mert még soha nem evett cumisüvegből, csak cici volt. Hogy fogadtassam el Vele?

Figyelt kérdés
Ha szopi után próbálok Neki pótlást adni, egyszerűen nem eszi meg, mert annyit még kibír szopizni, amennyi ahhoz elég, hogy az éhség elmúljon. Felcseréljem a kettőt? Először próbáljam a pótlást, aztán cici? Így persze elég nehéz, mert szopi után, ha lemérem, tudom kb. mennyi pótlást kell adnom, viszont fordítva nem tudom mennyi pótlást adjak először, mert nem tudhatom előre, mennyit tud majd szopizni. Mit csináljak?
2009. máj. 29. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

hát, ha a hozzátáplálásból indulok ki, próbáld fordítva. Akár egyen amennyit csak akar belőle, utána ha még kér cicit az jó, ha nem fejd le. Szerintem elég lesz párszor megcsinálni, hogy elfogadja az üveget. Utána visszafordíthatod a sorrendet.

2009. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem először a cici.Aztán hagyd hogy majd jelezzen ha megint éhes és akkor adj neki pótlást,hogy mennyit nem tudom talán próbáld meg a fél adagot.Az az igazság inkább a tej kéne neki előbb és ha még van (mégha kevés is)add neki!Kell pár nap amig ki kisérletezed mennyi is kell neki!
2009. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd hozzászokik.Én nagyon puha cumijú üveget vettem(lovi bbby canpol babies).Az Én babám kihányt mindent ha kétfélét kapott.Vagy szopizott és lőzőleg lefejt tejt kapott pótlásnak, vagy teljes adag tápszert.
2009. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a cicivel kezd, aztán az üveg. Ha nem fogadja el valószínűleg annyira nem is éhes. Ne erőltesd, ha nagyon éhes lesz úgyis elfogadja majd.
2009. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 hónapos a picikém.
2009. máj. 29. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!