Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól ajánlott...

Hány hónapos kortól ajánlott a játszószőnyeg?

Figyelt kérdés
És hol lehet olyat kapni, vagy mi a neve, ami viszonylag olcsó, de ugyanakkor jó is?
2009. máj. 29. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Kislányomat kb. két hónapos korától kezdte érdekelni. Én a Brendonban vettem egyet. Szerintem az, hogy jó-e, vagy nem jó egy játszószőnyeg, olyan nincs, mert rengeteg féle van, és leginkább az alapján tudsz dönteni, hogy melyik tetszik. Én plüss anyagút nem vennék amúgy, szerintem nem a legjobb, ha már elkezd mindent a szájába venni. A miénk olyan "susogós" anyagú, és mosni is lehet. Árban is változó a dolog, 7-8ezer forinttól egészen 20ezerig.
2009. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem kezdettől fogva rá lehet tenni pár percre, mert lógnak róla kis bigyók, amik csillognak, forgognak, ez nagyon jó kis szemgyakrolat :)
2009. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ki akarsz dobni rá ennyi pénzt? Mi leterítettünk a nappaliban pár plédet, rá egy lepedőt, hogy ne legyen mindene szöszös (meg amikor evés után hasravágja magát a lepedőre bukja esetleg vissza), leraktuk a játékait és remekül elvan. Nagyobb helye van így forgolódni, később kúszni-mászni, mert ahogy láttam ezek a szőnyegek nem túl nagy méretűek. Ráadásul, ha baleset történik (pisi, kaki kifolyik, vagy a kajcsi jön vissza), akkor moshatod az egészet. Én meg csak kicserélem a lepedőt.
2009. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor körülnézek
2009. máj. 29. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen vettem harmad annyiért mint a boltokban!Ráadásul szinte új.Akkor volt a babám kb 4 hós,de mi sem használtuk agyon,mert 1-2 hónap múlva már mindenhol volt a gyerkőc csak a játszószőnyegen nem.Amióta rendesen mászik azóta meg csak megy megy és megy.Szóval nekem felesleges pénkidobás volt,de talán majd a következő tudja használni!
2009. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én még a terhességem alatt kaptam ajándékba.

Kislányom most volt kedden 3 hónapos, de még abszolut nem érdekli. A pihenőágy annál inkább. Azt mi vettük, és nem sajnálom az árát. Nagyon kihasználjuk. Játszószőnyeget én nem vettem volna meg.

2009. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már 4 hetesen elvolt benne negyed orákat, most 9 hetes, simán több, mint fél órát is elvan vele, nagyokat sikít benne, gügyög, monjda a lógókáknak hogy aglü üglü iglü. :D
2009. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem hallgatok a 8:38-asra, és leterítek valami nagy plédet. Igazad van. Köszi.
2009. máj. 29. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!