Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babám baja? Már...

Mi lehet a babám baja? Már nagyon taccson vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap elött este ota nem hajlano aludni.Tejnap éjjel is fennt volt egyhuzamba 3 orat,utána aludt nyugtalanul egyet,majd megint kellt.Tegnap nap közben kétszer 10 perc volt az össz alvása,est 8tól alud 10ig,utána fél egyig fennt volt,nem sirt,hanem mászott,meg üldögélt,utána elaludt,de álmában rengetegszer felsirt,meg oránként felkelt,fennt volt kicsit,és aludt egy orát,majd megint kelt,álmában meg hüppögött.már nagyon hulla vagyok,nem tudom mit csináljak vele,hogy aludjon normálisan,mert én már közel állok az összeeséshez.amugy most 8 hónapos a kicsikém
2009. máj. 29. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy fogzik, vagy a front zavarta, nálunk pl szélvihar volt egész éjjel, és emiatt nem aludtak a gyerekek.

figyeld meg az ínyét, duzzadt-e valahol - nagyon jó készítményeket lehet kapni amivel csökkentheted a fogzás kellemetlenségeit a babádnak

2009. máj. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már 3 foga van,kettö lennt,meg egy fennt.lehet,hogy jön neki a másik fennti.de a többinél nem volt ilyen.itt is szélvihar volt.lehet inkább ez a hülye idö
2009. máj. 29. 06:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy az idő miatt. Az én kicsikém sem aludt tegnap éjjel szinte semmit. Kb. 100-szor felkeltünk, és ő is sokszor nyüszögött, felsírt álmában. Én az időre fogtam, mi még nem fogzunk.
2009. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 8 hós lányom sem aludt szinte semmit tegnap.Kb hajnal 1-4 ig fennt voltunk, és folyamatosan sirdogált.Mondjuk én megfigyeltem ha front van főleg ha szél akkor sajna mindig ez van:(..
2009. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom nem vígasztal, de tegnap az én 3 hónapos kislányom sem aludt szinte semmit. Sőt előtte éjszaka is rengeteget fent volt, pedig csak egyszer szokott megébredni.

Tegnap a védőnéni mondta, hogy nagyon sokan panaszkodtak, biztos hogy az időjárás okozza ez a babáknál. KITARTÁS!!! :)

2009. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!