Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet epret szoptatás alatt...

Lehet epret szoptatás alatt falatozni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 21:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Ááá bocs, nem akartam kiírni!!!

Csak már idegesített, hogy 3 nap alatt a hatodik ilyen kérdést olvasom, majdnem szóról szóra és kíváncsi voltam, ha beírom a kérdést, mennyi hasonlót hoz ki (pont azért, hogy ne legyenek egyforma kérdések). És véletlenül kiírtam. Bocsi!!! (Ja: legalább 4 találatot hozott erre a kérdésre) Miért nem lehet elolvasni rendesen a találatokat???

2009. máj. 28. 21:14
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Legyél vele óvatos, mert kiütheti a babád bőrét. Szerintem egyél pár szemet, ha nem lesz semmi kiütése tőle, akkor másnap ehetsz, amennyi csak jólesik. Jó étvágyat hozzá!
2009. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Legközelebb a keresőbe írd!:))

Nem ajánlatos enni

2009. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam arra is, csak úgy gondoltam, hogy végülis nincs túl feltűnő helyen a kereső rublika, hátha a kérdések feltevői nem veszik észre. Ezért írtam így, mert ugye amikor kihozza a hasonló kérdéseket, na azért az már kicsit feltűnőbb. Szóval kicsit zavarosan írtam körbe, remélem azért érthető :)
2009. máj. 28. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ettől én is ki vagyok. Mostanában olyan béna kérdéseket írnak ki. Amitől kiver a víz. 27 fokban hogyan öltöztessem a babám? és ezt napi szinten 2-3 ember kiírja.
2009. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

lehet epret falatozni, ez nagyon aranyos megfogalmazás :D már ezért megérte kiírni, tök jópofa ez a szó, jó kedvem lett tőle :)

amúgy az adhatok-e ilyen-meg-olyan ruhát a gyerekre ennyimegennyi fokban kérdésektől én is kiborulok.

2009. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A lányom 14 hónapos, de még szopizik. Nekünk pedig van a kertünkbe eper és hétfőn megmosás nélkül, szedegetés közben ettem belőle, nem csak falatozgattam, hanem (képpofára zabáltam). Annyira finom volt, hogy nem birtam abbahagyni.

Majd vacsi után, mosva, cukrozva falatozgattam belöle, de ezt már mérsékeltebben, mert más is van a családba. A kicsim szopizott, és a mai napig (csütörtök) semmi elváltozást nem lett a testén. Se pöttyök, se kiütés, se folt.

2009. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
a vicc az, amikor úgy válaszol a kérdésre, hogy az előzményeket, esetleges előző hozzászólásokat végig se olvassa :DD itt is van egy-kettő :) azért van ilyen nagypofám, mert akire vonatkozik, úgyse olvas már vissza :D
2009. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) A falatozást direkt írtam, próbaként, hogy nem a szokványos "enni" szót használom, és így milyen találatokat dob ki. Örülök, ha jókedvet csináltam! :) Egyébként kedves utolsó, teljesen igazad van! :)
2009. máj. 29. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!