Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek MAMos cumisüvege van...

Akinek MAMos cumisüvege van szokott ki folyni belőle a tápszer vagy tea? Nem zavar titeket hogy ilyen darabokban van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az van, nem folyik csak ha rosszul csavarom fel a tetejét. Darabokban jobban tisztítható.
2009. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak MAM-ost használunk, nagyon szeretem. Nem folyik ki belőle semmi, és jobban tisztitható!
2009. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, nem folyik belőle semmi ki, de én inkább az Aventet részesítem előnyben. Van 4 üvegem, éjszakára előkészítésre szoktam használni és akkor ha nem mostam el a többit. Tisztítás szempontjából pedig a MAM a jobb.
2009. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk születése óta az van a fiamnak, tápszeres és teásnak is nagyon jó tök szeretem és a fiam nem is fogad el mást
2009. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
MAM-os az etetősünk, Aventes a teás üveg. Nagyon szeretjük mindkettőt.
2009. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a polipropilén anyaga miatt vettem teásnak, care típusút, bárhogy csavartam, folyt belőle alul a tea, ezek szerint nem csak nekem, hanem neked is. Ki is dobtam, olyan idegesitő. Vettem egy másik mam-ost ami egyben van. Remélem ez jó lesz, már nincs hol follyon. Engem nagyon idegesitett!
2009. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom csak ezt fogadja el. Szeretem én is, csak néha "fütyül, sípol" - na ez nagyon idegesítő, főleg, ha a kicsi elalszik rajta, s elkezd sípolni, felriad.
2009. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi is azért vettük mert polipropilén anyagból van. Eddig AVENTost használtunk. Nekem azért is tetszik mert alul gumi van benne és így nem szív levegőt. Az aventosból etettem mindig vissza engedte kislányom buborékolt :). Hol lehet Venni Mamos üveget ami egybe van? Annak is gumi van az aljába? Mi a Brendonba vettük, ott nem láttam.
2009. máj. 29. 02:53
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, én irtam hogy idegesit.... A multkori botrány miatt vettem, de végül ugy döntöttem, hogy nem cserélem le az aventes üvegeket, csak amit a tea miatt gyakran mikrózok, mert csak meleg teát hajlandó inni az urfi:)... Ez a dirib-darab a kukában landolt, én a brendonban vettem ezt, ami egyben van, normális pp anyagú, nincs darabokban, szintén mam. Lehet, hogy akkor épp elfogyott. A brendon honlapon tuti van, rendelhetsz is.
2009. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nincs gumi az alján.
2009. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!