Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-hónaposan lehet használni...

3-hónaposan lehet használni Dentinoxot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a dokinő ajánlotta, azt mondta nem lesz tőle semmi baja, csak jó helyre kerüljön.
2012. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

minek?

én tuti nem használnék.


ennyi idösen még nem fogzik a baba. kezét rágja mert azt tudja a szájábba vinni. rájön hogy képes erre is és gyakorolja ahogy minden más izommozgatást is. lehet elkezd zsibbadni a szája, de még messze van a fogzás.


dentinix lidokaint tartalmaz egyébként is csinyán kell vele bánni mert alergizálhat a baba rá ami fulladást okoz vagy bedagad a nyaka.


én csak olyan esténként kenek neki az inyére amikor már nagyon sokszor felébred és fájdalmasan sír.

2012. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na azért ne jelentsük ki, hogy ennyi idősen nem fogzik a baba! A lányomnak 4 hónapos korára kinn volt a 2 alsó. Most 5 hónapos múlt, jön felül is 2, az egyik pont tegnap bújt ki. Fiamnak is korán jöttek, nekem is, Húgomnak is, anyukámnak is.

Én Dentinox-szal nem meném azért kenni, inkább azzal a gyógynövényes vacakkal. Szerencsére nálunk nem kell, nem nyűgösebb nagyon, csak mindent szétrág.

2012. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is 4,5 hónapos korára jött ki az első foga, nekem 4 hónapos koromra! Én nem kentem neki semmivel, inkább cicit kapott, aminek az lett az eredménye, hogy már akkor is ébredt éjjel, mikor nem a foga fájt, csak úgy megszokásból... :S A következő babámnál ez talán az egyik, amit megpróbálok másként csinálni. Mondjuk én sem egyből Dentinoxal kezdenék, mivel abban tényleg lidokain van. Esetleg próbálj ki homeos szereket, azok kevésbé ártalmasak: Dologél, Chamomilla, Viburcol kúp. Patikában biztos tudnak segíteni. Dentinoxot én már csak utolsó stádiumban, nagyon fájó fogra kennék.
2012. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet fogzas simán de dentinox helyett ami a lidokain miatt nem túl jó hosszú távra, inkább dologélt vegyél ezt lehet bármikor kenni nem valószínű hogy még kibújik a foga de már bőven fájhat neki. Dentinoxot meg nem lehet akárhányszor használni ezek úgysem hatnak sokáig. Vegyél chamomilla vulgaris ch 15-öt 2x5 golyócska naponta, ez is jó fogzásra, és homeopátiás.
2012. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!