Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposan még mindig ringatn...

9 hónaposan még mindig ringatni kell. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos és egyszerűen képtelen elaludni egyedül. Örökmozgó, folyton pörög. Mostmár feláll és felül, mászik. Ha beteszem a kiságyba, egyből feláll, felül, négykézláb ringatja magát, közben pedig már üvölt a kimerültségtől, de egyszerűen nem alszik el csak akkor, ha fel-alá mászkálok vele a szobában és énekelek neki. Én már ezt nem bírom. 9 kg, nem bírom el! Viszont nem tudom hallgatni, ahogy sír. Simogatás, paskolgatás, éneklés, mesélés, melléfekvés... Mindent próbáltam már és egyszerűen semmi nem segít. Mit tehetnék?
2012. jan. 23. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem Pontba egy éves korába gondolta hogy na többet engem senki nem fog ringatni magától alszik el.

Lehet a tied is ilyen . Én ha most megpróbálnám ringatni Röhögésbe törne ki nem hogy elaludna:D :D

2012. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bemész, felveszed, ringatod, megnyugszik (nem alszik), leteszed, kimész, csak akkor mész be, ha sír, és újból, és újból, vagy 30-szor az elején :D nálunk, aztán egyre kevesebbszer. Ezt próbáltad? Nagyon megterhelő, de nekünk meg lett az eredménye, 10 hónapos, leteszem, cumi a szájba és megoldja magának az elalvást.

Külön szobában van? Nálunk az sem volt jó, hogyha látott, úgyhogy letettem, kimentem, már kezdte ugyan a balhét, de még nem sírt, megvártam, hogy lesz-e sírás, ha lett, vissza, megnyugszik, letéve, kimentem, megint vártam...

2012. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, külön szobában van. Most elaludt, de most is azért 5 percig kézben volt és mászkáltam vele. Próbálom egyre kevesebbet kézben tartani elalvás előtt, hátha...
2012. jan. 23. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én babakocsiban "ringattam" álomba egy éves koráig. Utána kinőtte a babakocsit, és úgy aludt el, hogy melléfeküdtem, és megvártam amig elalszik. Még mindig így alszik el, 3 éves.
2012. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A szülői szív... Nagyon kegyetlenül hangzik, de te rontod el azzal, hogy fel-le veszegeted, rögtön ugrasz ha sír. Próbáld meg, hogy hagyod sírni, hidd el, hogy előbb-utóbb elalszik. Ezt csináld 2-3 napig, utána már nem fogsz "kelleni" az elalváshoz.
2012. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 hónapos és még mindig ölben alszik el.Én mit csináljak??:)

A sírni hagyom, bemegyek felveszem-leteszem módszer nem jött be, hányásig ingerli magát a sírással...Most próbálunk könyveket nézni, hátha majd mesélés közben elalszik...

2012. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A felvesz-letesz módszer nálunk sem jött be. Ennyire még soha nem hallottam sírni, és nem hagyta abba, hanem egyre jobban belemerült. Ő sem tud magától elaludni, én babakocsiban ringatom. (15 hós)
2012. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hós, de 8 kiló felett van és ő is kézben alszik el. Én le szoktam vele ülni és úgy ringatom, vagy eldőlök vele úgy hogy a karomban van, hozzám bújik úgy ringatom fekve és elalszik így nem kell cipelnem.
2012. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!