Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zymafluort ki ad a babájának?

Zymafluort ki ad a babájának?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos 3,5 foggal, ma mondta a dokinéni, hogy adjak neki mindennap zymafluort. Használja valaki?
2009. máj. 28. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi igen.

Most fogyott el az első doboz.

Nem tudom, hogy a következőt mikor váltjuk ki, mert 1 hónap múlva megyünk dokinénihez.


A lényeg az, hogy ha adod neki(amig a tejfogak kinőnek), akkor nem szabad fluoridos fogkrémmel fogat mosni, mert a fluortöbblet csúnya foltokat hagy a fogakon.

2009. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Akkor milyen fogkrémet vegyek neki? Márkanévet írj légyszi. Köszönöm!
2009. máj. 28. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a héten kezdtem el adni, mivel nálunk igen kevés a fluor a csapvízben.
2009. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is adjuk, de a dokinéni és a fogorvos is egyértelműen kifejezetten egy éves betöltött kor után írta csak fel! Én tehát előbb nem adnám. A fluoridos fogkrém tiltásáról nem tudok igaz én szájtörlőkendővel tisztítom neki a fogát az meg xilittel van feltúrbózva.
2009. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dokinéni azt mondta, hogy itt is nagyon kevés a fluor a vízben ezért adjam neki.
2009. máj. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!