Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a légzésfi...

Meddig használtátok a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 8,5 hónapos a kisfiam és még mindig használom, engem megnyugtat, így szerintem még sokáig nem fogom kivenni alóla.
2009. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs légzésfigyelőnk, de úgy tudom a baba 6 hós koráig szokták használni, legkésőbb 1 éves korig.


Én is akartam venni, de a védőnőnk azt mondta, hogy leginkább koraszülött vagy légzésproblémával született babáknak szokták ajánlani.


A magad megnyugtatására vehetsz, vagy bérelhetsz is.

De majd meglátod, anyaként élő légzésfigyelő leszel :)

Úgyis minden mozdulatára, sóhajára fel fogsz ébredni éjszaka is, én is, mindig felkelek, minden mocorgására, pedig külön szobában alszik születése óta.


8 hós kislány anyukája

2009. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 1 éves múlt,de még használom.2 okból:először is megszoktam,és ő is,h este amikor lerakom őt,bekapcsolom.Az ad egy kis éjszakai fényt(AngelCare AC 401);a másik ok,h ez bébiőr is,és mivel az emeleten van a szobája így hallom,h mit csinál.Most,h már jó idő van esténként a kertben vagyunk.Szval sztem én még sokáig fogom használni.
2009. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám ma lett 1 éves, és még használjuk, szerintem már nincs szükség rá, azt beszéltük apjával hogy kivesszük az érzékelőt és csak a bébi őrt fogjuk használni ha alszik és kint vagyunk a kertben. Mi ajándékba kaptuk anno hát használtuk, semmi baj nem volt eddig.
2009. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos lesz, de még mindig használjuk. Kb. 2 hete megint beriasztott, de csippanások többször vannak még. Neki régen is sokszor riasztott, voltunk a Heim Pálban is alvásvizsgálaton, és sajna tényleg volt légzéskimaradása. Szóval amíg lehet, én inkább használom. (Egy idősebb rokonom kisbabája nagyon régen meg is halt hirtelen egy éjszaka, úgyhogy én azért eléggé félek...)
2009. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!