Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban tettétek...

Hány hónapos korban tettétek külön szobába babátokat?

Figyelt kérdés
Az én babám 5 hónapos, éjszaka egyszer ébred. Eddig én aludtam vele egy szobában.
2009. máj. 28. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan
2009. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
első naptól külön van. de nagyon rosszul aludt éjszak és 8 hónapos korától alszik nyugodtan azóta egyedül alszik
2009. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6 hetesen, azóta szinte mindig átalussza az éjszakát és jobban kipiheni magát és nem mellesleg mi is
2009. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első naptól kezdve egyedül és külön szobában alszik. 3 hónapos korától végigalussza az éjszakákat. Most 14 hónapos.
2009. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a kisfiam már az első naptól külön szobában alszik,amíg még evett éjjel,addig mindig én keltem és mentem át megetetni aztán ment vissza a kiságyba én meg a szobánkba,az ajtó persze nyitva volt.Most már 9hónapos,már éjjel (9hetes korátol),nem eszik-iszik és már a szobaajtót is bezárjuk,bekapcsolom a bébiőrt,így hallom,hogy mit csinál,ha sirdogál megyek,de álltalában csak reggel 7felé jelentkezik.Nekünk,így vállt be és így nyugodtan alszik ő is és mi is pihentebbek vagyunk.

9hós manó anyuja

2009. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi 9hetesen aludtunk először külön és azóta is. Szerintem is sokkal jobb. Én is jobban pihenek és hiszem, hogy ő is. Bébiőrünk van, így hallom ha ébredezik és megyek Most 3 hós de 2x ébred még.
2009. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mindig a saját szobájában aludt. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, este 10től reggel fél 9ig.
2009. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
AZ első perctől külön van a fiam, ha sírt átmenetem etetni, aztán mindenki vissza a helyére. Most lesz 3 hónapos és este 5-8 órát alszik egyhuzamban.
2009. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Mi 8hosak vagyunk,de meg mindig egyutt alszunk,nem is tudnam mar elkepzelni nelkule aludni.imadok vele aludni,nem modnom nehez mert mar eleg nagy es forgolodik,de az ahogy hozzam buj,meg ahogy reggel rammosolyog,mintha csak azt mondana mama jo reggelt;)ezek olyan pillanatok amit kulon szobaban biztos nem elhetnem at.majd o magatol atkereszkedik,en nem banom megha 3,4eves is lesz.
2009. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos korában tettem át. Jobban alszunk így mindannyian.

Átalussza az éjszakát, de van bébiőrünk, hallom, ha felébred (nagyon ritkán ébred fel éjjel, ált. vissza is alszik magától).

2009. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!