Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes légzésfigyelőt beszere...

Érdemes légzésfigyelőt beszerezni a babáknak? Nektek van? Meddig fogjátok használni?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés tegnap és megijedtem mert nekünk nincs (3 hós a babám). Külön ágyban külön szobában alszik a kislányom és eddig eszembe sem jutott, hogy baj lehet. Csak bébiőrünk van.

Számít az, hogy új téglaépületben a földszinten lakunk? Tehát jól szellőző a lakásunk és csak háton alszik.

Ezenkívül nem refluxos (megvizsgálták) nem bukós és monitoron is volt még az újszülöttosztályon 24 órát így figyelték, hogy rendben van-e az oxigén ellátottsága alvás közben. Időre született ill. egy hetet még túl is hordtam.

Nekem érdemes beszerezni?


2009. máj. 28. 12:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnézem, hogy hol lehet itt legközelebb bérelni és csinálok egy próbahónapot asszem. Aztán meglátom...

2009. máj. 28. 13:10
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyugtat a legzesfigyelo, akkor az a legjobb, ha beszerzel egyet, de akkor egy tanfolyamot is csinalj ujraelesztesbol (es vedd a kezedbe a mubabat, es eleszd ujra jol, addig ne gyere ki a terembol:-). Nagy divat a megrazzuk a gyereket, de orvosok szerint, ha tenyleg baj van akkor nem az a helyes modszer. Harom eve a parom elment egy ilyen legzesfigyelos tanfolyamra, kb. ket oras, asszem 2000Ft-os volt, a Heim Pal korhazban. Nekunk vegul nem lett legzesfigyelonk (vettem, de ket honap utan eladtam, es szinte nem hasznaltam), mert en inkabb azt a teoriat hittem el, hogy ahol nem divat a kulon agy, ott ilyen halalozas gyakorlatilag nincs, ugyhogy a babak velunk alszanak (nincs mitol felelmeben elakadni a lelegzetnek, hisz ott a segitseg karnyujtasnyira:-). Engem ez nyugtatott meg, de nem vagyunk egyformak:-)
2009. máj. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!