Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell babafogkefe? (7...

Mikortól kell babafogkefe? (7 hónapos a kisfiam és már kibújt az alsó két foga)

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még az a gumi fejü fogkefeféleséget ajánlják,ha már megvan a fogsor akkor kell fogkefe,addig jó az elöbb említett,vagy ha áttörlöd a fogát textil pelussal.
2009. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az első fogacskáktól mosunk fogat.(5 hósan bújt ki az első 2)

legkisebb, leggyengébb fogkefével, csak bevizezve.

2009. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiam 8 hónapos, és szintén két foga van. én már vettem neki babafogkefét. picike, és nagyon lágy. magában is szeret vele játszani, rágcsálja. én pedig meg szoktam neki "sikálni". ez amúgy nehezen megy, mert úgy ráharap, hogy alig tudom kihúzni.:))
2009. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben vettem 3 db-os készletet, amiben az egyik gumis. Rá van írva egyébként, hogy melyik milyen időszakban javasolt. Reggel és este a pelusozáskor a kezébe szoktam adni (2 alsó foga van) a kislányomnak, legalább szokja a mozdulatot!
2009. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!