Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a csecsemők csiklan...

Igaz, hogy a csecsemők csiklandozása később szívbetegséget okoz? Most lehet csikizni őket vagy sem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nem úgy csiklandozod, hogy az neki kellemetlen legyen, akkor semmi baja nem lesz tőle. Jó játéknak veszik, ha picit megcsiklandozod. Nagyokat kacagnak és ennyi. Az én kislányom nagyon élvezi az ilyen csiklandozós játékokat, nyújtja a kis kezét, lábát, hogy folytassuk. Vannak direkt olyan gyerekjátékok, aminek a lényege, hogy a végén megcsiklandozod a babát.. (Kerekecske, dombocska.., Ez elment vadászni.., Hüvelyk ujjam almafa.. stb).
2009. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! szerintem, ha a babának tetszik, mehet a dolog, de tűréshatárig :)

az én fiam imádja, ha szétpuszilgatom és megcsikizem. sőt, várja és provokálja! már attól röhög, hogy csücsörítve közeledek a pocija felé :)

viszont ismerek olyan babát, aki kifejezetten utálja a csikit, sírva fakad tőle pár másodperc alatt.

ez is babafüggő.

2009. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! akkor mehet a hancur :)
2009. máj. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!