Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos gyereknek milyen...

2 hónapos gyereknek milyen játékokat lehet adni, ami leköti?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet.A kéthónapost még nem kötik le a játékok.Figyeli az arcod, a környezetét.
2009. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom két honapos.Beszélek és énekelek neki.A bölcsöjén van egy játék amit ha felhuzunk forognak rajta a cicák és zenél.Imádja.Szoktam még hordozoba ültetni,hogy lásson egnem mikor vasalok főzők,stb.És igy is beszélek hozzá.
2009. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két hósan a fiammal sokat beszélgettünk, énekeletem neki, de hason fekve elé tettem színes mesekönyvet, azt nagyon szerette. Meg a zenétől nyugodt volt.
2009. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor az én kislányom két hós volt, nagyon lekötötte a forgó-zenélő a kiságya felett, és a játékszőnyeg felett lévő kis csörgőkkel is szivesen verekedett!! Ezenkívül sokat énekeltem, olvastam neki. Jó babázást!!!
2009. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!