Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell játékot rakni 6 hónapos...

Kell játékot rakni 6 hónapos babám ágyába? Ti tesztek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Én az ágyba játékot soha nem teszek, mert ez a hely alvásra van kitalálva.

2 fiam van egyiknél se tettem.

(Azért ne pontozzatok le, nem vagyok én gonosz szülő!)

:)

2009. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy csak akkor teszem be a kislányomat az ágyába, ha aludni fog, de én nem szoktam játékot tenni mellé. Amikor felébred egy ideig így is elnézelődik ( a zenélő-forgót nézegeti), aztán meg "szól", hogy ,már fent van. Ilyenkor úgyis kiveszem és a szőnyegen játszik a játékaival (nincs járókánk).
2009. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! nálunk is csak egy plüss kendő van macifejjel és egy rongykutya. ha felébred éjjel, egy ideig azokat bügyürgészi, így előfordul, hogy vissza is alszik (ami nagy eredmény, mivel egyébként csak ölben hajlandó becsukni a szemecskéit).
2009. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy plüssmaci van a kiságyban,de már a baba születése előtt beleraktam és azóta is ott van :)
2009. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a rácsra körbe raktam neki plüss zenélő csörgő figurákat. Ha a babát berakom az ágyába, addig nézegeti, amíg el nem alszik. Ha felébred, akkor is nézegeti őket, és magyaráz nekik. (4 hósak vagyunk)
2009. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a megerősítést.Nálam is csak egy rágóka van bennt születése óta. A fal tele van mesefigurákkal azt tudja nézegetni, ha felébred, de szerintem is az ágy alvásra való.
2009. máj. 28. 08:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is pluss van be rakva.Meg van zenelo forgoja amit mar eler,es be tudja kapcsolni.Azon gondolkodom,hogy kiveszem az elemet belole.
2009. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a születése előttről az ágy és a fal közé van beigazítva egy plüss kígyó,és az ágy (fejéhez képest)túlsó végében van egy pici plüss kutyus,ugyanis a fiam imád pörögni,és reggelre elbeszélget a plüssökkel :-)

de amúgy ő is csak alvásra használja.

2009. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én teszek be neki játékot, mivel nincs járóka.Csak akkor tudok házimunkát végezni ha ébren van, muszáj lekötnöm valamivel. Ő is 6 hónapos, a szőnyegéről pillanatok alatt lekever, így ott nem hagyhatom.
2009. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is az az elv, h a kiságy alvásra való, így csak Vau felügyelő, és a rongyi (egérfejű) van az ágyában. Velük szokott "beszélgetni" ébredés után. :)

7 hónapos a lányom.

2009. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!