Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megjött a mensim, a babám meg...

Megjött a mensim, a babám meg nem nagyon akarja elfogadni a cicit, ugye vissza fog állni minden ha elmúlik?!?

Figyelt kérdés

6,5 hónapos a babám, két napja kezdtem menstruálni, és csak félálomban tudom már megetetni, vagy ha alszik, mert egyébként egyáltalán nem fogadja el.

Félek, hogy így marad mensi után is, hogy akkor sem kell már neki, és attól is tartok, hogy elapad a tejem...

Légyszi segítsetek, volt már akinek visszaállt utána minden a rendes kerékvágásba?


2009. máj. 27. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok neked mondani, hogy nekem pont tegnap lett vége 3 hós a babám de nem volt semmi fennakadás. Biztos amiatt nem kell neki? Nem lehet valami más oka? Különben állítólag tényleg megváltozik az íze de gondolom, hogy amint elmúlik az íze is a régi lesz. Szerintem ne izgulj ezen. Bírjátok ki ezt a pár napot.
2009. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és fejjél, hogy ne apadozzon.
2009. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerencsés vagy, hogy semmit nem érzett meg...nagyon rossz, amikor éhes a babád, van tejed bőven, de nem tudod megetetni :( Bízom benne, hogy igazad lesz és visszaváltozik az íze. Más nem hiszem, hogy bezavar, esetleg a foga, de pont akkor kezdődött, amikor megjött, szóval a fogacskát inkább kizárom.
2009. máj. 27. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg lefagyasztva tejcsid? Ilyenkor jól jönne. Amit meg lefejsz azt meg kiöntöd bármilyen nagy kincs is az anyatej. Ha nem finom, hát nem finom.

Első voltam.

2009. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos, pedig milyen jól jönne most! Hülye voltam, hogy nem fagyasztottam....A szerencse, hogy már elkezdtük a hozzátáplálást, így két kaja nagyjából meg van oldva.
2009. máj. 27. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni,de babám előtte lévő napokba alig akart enni,ordított,feszítette magát,és utána is ez ment(fejnem kellett és ugy megitta)

Sajna a fagyitejet nem itta meg hiába volt tele a fagyasztó.Aztán most meg már néz bután h mit csináljon a cicivel,vagy rágcsálja csak.Fejéssel egyre kevesebb tejem lett,igy reggel és este tápszert kap.

2009. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött, először, mikor 2 hónapos volt. Az elejeén fintorgott, kiköpdöste a cicit, 2-3 nap múlva minden visszaállt a helyére, azóta is így van, hálistennek. Valszínűleg Nálatok is így lesz, kitartás!
2009. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást, reménykedem, hogy már holnap is jobb lesz.

Lehet, hogy megpróbálom én is a lefejt tejet odaadni, kívácsi vagyok, hogy úgy megissza-e, mondjuk az fura lenne, mert akkor nem biztos, hogy az ízével van a gond..meglátjuk, köszönöm szépen a válaszokat!

2009. máj. 27. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!ne aodj,visszaáll utána.Én is csak amikor aludt tudtam megszoptatni,meg éjjel.Ez ment pár napig,utána minden helyre állt.Ja,nekem mensi elött egy héttel csinálta.
2009. máj. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!