Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy forgassa...

Mit csináljak, hogy forgassa a fejét?

Figyelt kérdés
12 hetes babám ha hason van csak a bal oldalára teszi a fejét. Semmilyen hatásra nem fordítja jobbra, én meg nem merem a fejt átnyomni a másik oldalra. a gyerekorvos szerint látszik is a koponyáján a deformálódás. Hiába teszek érdekes játékokat a másik oldalra, hogy fordítsa arra fejét, nem érdekli. Visít, ha a másik oldalra akarom fordítani az arcát, és egyáltalán a hason fekvéstől is csak visítófrászt kap... Mit csináljak?! Most akkor ilyen nyomi marad már a feje örökre?
2009. máj. 27. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hason az enyém is ordít, és nem csinál semmit. De ilyenkor még szinte gyerek ezt csinálja. Mi 14 hetesek vagyunk.

Háton fekve nem tudod úgy kitámasztani a buksit, hogy jó legyen?

2009. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ugyanez volt a helyzet, hason sem szeret lenni és a fejét csak a bal oldala felé fordítja. Én úgy csináltam, hogy mikor már jól elaludt a jobb oldalára fordítom, kitámasztom (de csak 1 percre míg úgymarad, mert különben később mikor megpróbál majd hajnalban visszafordulni és akkor felsír) akkor a kis feje is odafordul, elengedi magát. Vagy 2 hete csináljuk ezt és mostmár van úgy, hogy ő alszik el a jobb oldalán. Forgatni kell, mert különben tényleg csúnya lesz a kis feje. Most már nekünk is kezd láthatóvá válni a kis fején a változás. :)

2009. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mármint az arcát/fejét fordítod csak el, nem az oldalára fordítod, ugye?

és hogy/mivel támasztod meg?!

2009. máj. 27. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oldalára fordítom és akkor arra fordul a feje is. Kaptam (Brendon-ban vették, [link] egy elfordulásgátlót, nem rakom alá, csak kitámasztom vele az oldalát. A fejét nem mozgatom, mert arra felkelne, az oldalára fordítom, nem borul előre, mert a háta mögött van ez az elfordulásgátló.
2009. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper vagy! Köszi! Nekünk van is itthon ilyenünk, de eddig elő sem vettem....... na majd most!
2009. máj. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!