Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszoktátok nézni az üveges...

Megszoktátok nézni az üveges bébiételeken a szavatossági időt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg. De ha jó elvileg a szavija, akkor sem fogyasztható, ha a kupakot be tudod nyomni, mert az azt jelenti, kiszökött a biztonsági vákuum.
2009. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is boltban dolgoztam. annyira megszoktam, hogy mindennek megnézem a szav idejét automatikusan.

A babakajákét meg főleg megnéztem!

2009. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Naná,hogy meg szoktam nézni! Még ha magamnak veszek valamit ételt, azt megnézem, pláne a babámnak.Ott az üzletben nem nagyon szoktam megnézni, csak azt, hogy nem benyomható e a kupakja, mert akkor sérült, bontott.Szóval általában itthon szoktam megnézni, amikor felbontom.Egyébként meg szoktam mosni egy nappal a felbontás előtt az üveget,vagy előre tisztára mosva betszem a szekrénybe.Mert annyi szennyeződés lehet az üvegen.
2009. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!