Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap főztem krumpli-kelbimbó...

Tegnap főztem krumpli-kelbimbó főzeléket az 5 hónapos kisfiamnak. Holnap is adhatom még neki vagy fagyasszam le? Nagyon sok lett. Írnátok jó recepteket?

Figyelt kérdés
ebédre már főzeléket eszik,uzsira pedig gyümölcsöt.eszik sütőtököt,krumplit,brokkoloit,répát,karfiolt,kelbimbót.de mindig nehéz kitalálnom,hogy mit mivel készítsek,hogy változatos legyen.ti miket adtok 5 hónapos babátoknak?
2009. máj. 27. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A tegnapi inkább fagyaszd le, jó lesz máskorra.
2009. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt a t betű, szóval a tegnapit.
2009. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én főzés utáni napon még adtam a babának. Persze én kiadagoltam, és ha még maradt több is, mint aznapra és másnapra, az ment a frigóba.


5 hósan még kelbimbót, karfiolt nem kéne...

k betűsek később ajánlottak. Az ne tévesszen meg, hogy az üveges kajákba előbb beleteszik, mert azok spéci módon készülnek.


Főzhetsz még neki céklát, cukkinit, tököt, padlizsánt is. És ha már kapott almát, egy kicsit reszelhetsz a krumplihoz, úgy is finom.


14 hós anyuka

14 hetes km

2009. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!