Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túl gyors a tempó?

Nem túl gyors a tempó?

Figyelt kérdés
Kb egy hete elkezdett mászni 5 és fél hós kisfiam. Már előtte az ujjammal ülésbe és utána állásba húzta magát. Most hogy letettem aludni azt vettem észre, hogy próbálkozik feltolni a popsiát, és 4kézláb állni. Nem fog ez neki ártani? Egyáltalán nem erőltetek neki semmit, de "visszanyomni" nem tudom. Különben 9kilós és 72centi.
2009. máj. 27. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert neki ez a tempója.A teste meg ő is már fel van készülve erre,szerintem ez így ok.Én is hamarabb kezdtem járni mint az átlag pedig 7 hós koromig kengyelben voltam
2009. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valszeg azért ilyen ügyes, mert már szép súlya van, gondolom erősek a csontjai és az izmai. Egy barátnőm kisfia hasonló kaliberű volt még babaként, úgy értem, jó nagy súlya volt, de nem volt kövér, csak az izmai/csontjai voltak súlyosak, és Ő 9 hónaposan önállóan és stabilan járt.
2009. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!