Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bilit ajánlotok a...

Milyen bilit ajánlotok a 8hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés

Szeretném ha már most szokná a bilit. Nem várok még semmit csak néha ráültetném amikor kakil, hogy megbarátkozzon vele.

Hol találok neki való pici bilit?

Esetleg link-eket is várok.


2009. máj. 27. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy egyszerű Graco bilink van. 2 gyereket kiszolgált már, szerintem jó lesz a harmadiknak is. Bár ő még csak 5 hónapos;-)
2009. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem még korai neki a bili. Ha korán kezded el akkor sem fog hamarabb rászokni mert kell egy bizonyos érettség hozzá.
2009. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nyugodtan elkezdheted bilizni az én fiam 9 hós és már kb. 1 hónapja biliztetem. A kakit már megszokta, hogyha felkell akkor a reggeli bilizésnél a bilibe kakil.

Én is mikor tisztába teszem mindíg ráültetem a bilire és pisil is bele ügyesen. Igazad van, szoknia kell, nem kell vele 2 éves koráig várni, mint ahogy a "nagyokosok mondják". Nekünk a legegyszerübb sima bilink van. Tökéletes. Azt tudom esetleg tanácsolni, hogy olyat vegyél aminek sima íve van elöl, mert olyan aminek széles mondjuk valamilyen állatfej van ott elöl, az nem jó mert attól nem tudod ráültetni ha rajta a naci, mert nem tudja úgy széttenni a lábát.

2009. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodtan vegyél neki.Nekünk teljesen egyszerü,hagyományos bilink van,nincs rajta semmi extra(szintén 8 hós a kislányom).Két hónapja nem volt kakis pelusunk,mert nagyon ügyesen belekakil reggel,miután felkelt.Én azért vettem neki,mert mikor elkezdtem kóstoltatni a szilárdat,volt,hogy 3 napig nem tudott kakilni,csak erölködött,és már vérzett a segge,én meg kipróbáltam,hogy ráültetem,és egyszerre sikerült neki,én meg halálra dicsértem,és a bilit rettentöen megszerette,mert nagyon könnyen belekakil,és ha érzi hogy kaki lesz csak nyög,én ráültetem,és benn is van a cucc.napközbe is rászoktam tenni,és tök sokszor bele is pisil.Ha megy neki bele valami,nagyon dicsérd meg,mert ez tényleg nagy szó!!Sok sikert!Boldog babázást!
2009. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!