Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tipusú bébiétel jó? A...

Melyik tipusú bébiétel jó? A benne lévö dolgok szerint.

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam a kecskemétit szereti a legjobban, de ő kvázi mindenevő. Szerintem kb mindegyik ugyanúgy készül és egyforma típusok vannak, ez babafüggő, hogy ő melyiket fogja jobban szeretni. Nálunk főzelékből a kecskeméti megy, gyümiből és desszertekből szereti a HIPP-et és a Nestlé-t is.
2009. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
üvegesre gondolsz? szerintem mindegyik jó de egy idő után ugyanolyan az ízük. van bennük egy olyan "más" iz is. a legjobb amit magad csinálsz frissen:-)
2009. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen üvegesre gondoltam.Valamelyik cukrozott,az nem gond?
2009. máj. 27. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát gondolom ha hosszutávon cukrosat eszik nem jó de 1x 1x lecsuszik nem gond.
2009. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az összetevőket, mielőtt megveszed. A Kecskemétiben van cukor, a többiben nincs. Én ezért nem veszek Kecskemétit.
2009. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 27. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én kalóriatartalmuk szerint szoktam venni a bébiételeket. ha egy mód van rá, inkább a kalóriadúsabbakat veszem meg.
2009. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem veszek Kecskemétit, abban van cukor. Viszont az Univeresbennincs, és nagyon szereti a fiam. Ezek most elég jó éron is vannak, múltkor 175 Ft-ért vettem a husis darabját. A HIPP is nagyon jó, csak az drága. A Nestléből csak az italokat próbáltuk, azt is szereti a fiam
2009. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is többnyire Univert veszünk,épp azért,mrt abban nincs cukor.Egyébként sokat főzünk neki,de pl. sokszor elmegyünk,vagy épp nem otthon ér az ebéd,akkor bizony nagyon jó,hogy kéznél van.Szerintem meg nem baj,ha a baba minél több féle ízt szokik meg,ha megeszi a házilag főzött és az üveges bébiételt is.
2009. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!