Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy bajt csináltam, hogy...

Nagy bajt csináltam, hogy adtam a 8 hós kislányomnak a krumplifözelékböl (Rántás, habarás minden volt benne)?

Figyelt kérdés
Nem igen akar megenni semmit a cicin kivül,de ez nagyon bejött neki.Rettentöen izlett neki,csak félek,hogy baja lesz a tejtöl.
2009. máj. 27. 12:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az enyém fél éves múlt és már kapott túrórudi belsőt vagy negyedet, kenyérhéjat, lisztes fehér kenyér volt igen, és még jópár dologba belekóstolt, pedig anyatejes. Ha nem mennyiséget adtál neki kutya baja se lesz, szépen lassan nyugodtan adj a babának egy-két falatot az asztalról, húsilevesből zöldségeket, pipimellet stb. 8 hós baba már lassan pici katonákat is kaphat. /Dokim mondta, le lehet pontozni, ti biztos jobban tudjátok, önjelölt orvosok!!!/ A tejet azért kerüld. Ne foglalkozz ezzel a manapság divatos 1 éves kora előtt szinte semmit csak zöldséget hisztériával, ha ott ül az asztalnál és bele-bele kóstol a ti kajátokba is, majd megjön az étvágya és megeszi a babafőzit, husit stb is.
2009. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!