Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy bajt csináltam, hogy...

Nagy bajt csináltam, hogy adtam a 8 hós kislányomnak a krumplifözelékböl (Rántás, habarás minden volt benne)?

Figyelt kérdés
Nem igen akar megenni semmit a cicin kivül,de ez nagyon bejött neki.Rettentöen izlett neki,csak félek,hogy baja lesz a tejtöl.
2009. máj. 27. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem lesz semmi baja, hacsak nem allergiás a tejre.
2009. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
6 hónapos kora után nem lesz baja. Nem fél liter tejet itattál meg vele. Én is adtam a mi kajánkból nekik a szopi mellé, semmi bajuk sem lett.
2009. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Hát én biztos nem adtam volna neki. Baja biztos nem lesz, legalább is most rögtön nem, de hát jobb félni mint megijedni. Egyébként ez csak az én véleményem, mindenki azt csinál a gyerekével amit akar.
2009. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is adtam ekkortájt már,igaz nem volt benne tej,csak tejfől,meg rántás,de nálunk már evett ekkor kenyeret is,szval a liszttel nem volt gond,és a tejfölt is ismerte.ű

Ha nálatok is hasonlóan van,tuti nem baj,ha pedig még ezek újdonságok voltak,akkor azért figyelgesd.

2009. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem volt neki ujdonság,mert már egy honapja adok neki joghurtot,krémturot,és azokat is imádja,meg mikor eszem a kenyeret,abbol is kis falatokat adok neki,mert amugy nembirja elviselni,ha én eszem,ö meg nem,és szerencsére eddig semmitöl nem volt baja.
2009. máj. 27. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok.Akkor biztos hogy nem baj.Ne aggódj!
2009. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki nem úgy csinál valamit, ahogy ti, mért kell egyből lepontozni? Elárulja nekem valamelyikőtök?
2009. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt én sem értem,sokszor azok pontoznak,akik nem is írnak véleményt.Ne törődj velük,mindenki úgy neveli a babáját ahogy akarja.

Egy korábbi válaszoló

2009. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Jééé, tényleg most nézem. Mulatságos. MUgyanolyan mulattságos mint akik szigorú szabályok szerint 8 hónapos és 6 naposan adnak először krumplit (nem előbb mert akkor jajmilesz) és kétségbeesnek, mert naptár szerint már 3 napja ülni kéne a gyereknek de még nem ül, pedig megpróbálták körbe kitámasztani.


Túl nagy itt a para.

2009. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy csinálja a saját babájával ahogy akarja, lehet nagykönyvből, lehet saját ösztönből. Én a középutat választottam epret, meg nagyon allergizálót nem adok neki, de ha 8 hónaposan eszik egy kicsit a krumplifőzelékből, vagy a karfiolos csirkemellből, a mi húslevesünkből nem lesz semmi baja.

Ne pontozzátok le csak azért a másikat mert ő másképp gondolja, máshogy csinálja a saját babájával. Ahogy két baba nincs egyforma, úgy két anyuka sincs.

2009. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!