Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nyügös a gyerek mindig van...

Ha nyügös a gyerek mindig van türelmetek? Adjatok ötletet mit csináljak, h több türelmem legyen? Imádom öt

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segít, hogy leteszem, persze olyankor rákezd, Én kimegyek a levegőre, mélyeket lélegzek, kint vagyok kb. 3-5 percig, és ez egy kicsit feltölt a következő fél órára. Nagyon nehéz, és szerintem mindenki kiakad sokszor, csak a legtöbben nem vallják be.
2009. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor ezeket szoktam magamba mondogatni:

-Nagyon szeretem

-Ezért vagyok itthon

-Ez a dolgom

-Ő még nem tudja elmondani mi a baja

És ha ez sem sikerül akkor én is kimegyek,szusszanok egyet és visszamegyek hozzá.Én ma éjszakai is ezeket mondogattam amikor már kitudja hanyadjára kelt fel.Nekem ezek beválnak.

Vagy ha már nagyon nem megy vidd el sétálni,neked is jót fog tenni.Kitartás.Üdv.

2009. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok türelem kell a gyerekhez. Én igyekszem megnyugtatni, lefoglalni.Apa is vigyázhat néha agyerekre míg te bevásárolsz vagy sétálsz egyet.Nem lehetsz állandóan feleség, háztartási alkalmazott és anyuka. Mindenkinek szüksége van néha egy kis kikapcsolódásra.Van, hogy elég 10 perc is.
2009. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor én is türelmetlen voltam a babámmal, aztán találtam a neten egy oldalt: angyalokszülei.hu, ahol annyi szomorú történetet olvastam, hogy elszégyelltem magam....:( Azóta, ha elfog ez az érzés, mindig ez ad erőt: milyen jó, hogy a mi angyalkánk velünk van...:)
2009. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!