Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem keltik fel a babáitokat...

Nem keltik fel a babáitokat ezek a rohadt zenélös autok? Nem lehet ellenük panaszt betenni?

Figyelt kérdés
Már hajnalban kezdik,ök keltik a 8 hós kislányom,és egyész nap járkálnak,és napközben nem tud fél oránál tovább aludni soha.Már nagyon ideges vagyok.
2009. máj. 27. 07:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Panaszt tenni,bocsi
2009. máj. 27. 07:44
 2/8 anonim ***** válasza:
mi uj épitésü környéken lakunk kb 6an 1 utcában.mikor kicsi volt a lányunk akkor este 10kor nálunk a kapubejároban fordult meg az auto és végig szolt a dallam.párom kiment beszélni a hapsival,azota a szinét se láttam az autonak.de mondom kevesen vagyunk még az utcában
2009. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az elsö vagyok. panaszt biztos tudsz tenni,de kérdem én mit érnél el vele?sztem semmit
2009. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugat a kutya, jön a szódásautó, köszörül a szomszéd, hangosak a motorok, este 9-ig üvöltöznek az utcagyerekek... rettenetesen bosszantó.
2009. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam minden kis apróságra felkel, én is megőrülök tőle, de nem tudok mit csinálni. De a zenélős autók lehet csendháborításnak számítanak, próbáld meg!
2009. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Polgármesteri hivatalba menj ezzel!

Fogjatok össze többen szülők, úgy hatásosabb!

2009. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két hete voltam benn a polgármesteri hivatalban pont ez miatt. Ott volt a polgármester és a jegyző is. Azt mondták, hogy lehetne zajszintet méretni, de az 50.000 forintba kerül! Annyi nincs a településnek és náluk nem tűnik olyan hangosnak. De háááát írhatnak egy levelet, hogy ne zenéljenek ennyire. A vége az lett, hogy azt mondták, hogy sokkal többre megyek vele, ha én megyek ki és szólok a sofőrnek, hogy ne zenéljen már itt. Megköszöntem nekik a segítséget és eljöttem. Legközelebb akkor megyek be amikor a kislányom teljes erőből ordít, mert nem tudta magát kialudni.
2009. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is uez a helyzet. 2 fagyis, 1 szódás, 1 gázpalackos, idényzöldséges (krumpli, hagyma,...), télen fás, meg a fene tudja, h ki csilingel, dudál még. A szomszéd ablakot cserél, betonoz, 2 nagytestű kutyája ugat; a másiknál a 2 gyerek üvölt.

Sajnos nem tudsz velük mit kezdeni, mert csendrendelet nem tudom, h van-e, de ha igen, az is este 10 és reggel 6 között él, a "csilingelős" meg a munkáját végzi.

Én a kukásoktól vagyok még kiakadva, minden hétfőn fél 7-kor zörögnek, kiabálnak a ház előtt.

Ja, és 3 házzal arrébb van 1 kocsma is (részegek, hajnalban sörös autó tolatásjelzője,...)!

Sokszor fel tudnék robbanni!

Sajnos nem sokat lehet ellenük tenni, max szólsz, h próbáljanak halkabban közlekedni (aztán v jófej lesz, v nem).

2009. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!