Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kik olvassák ezeket az oldalakat?

Kik olvassák ezeket az oldalakat?

Figyelt kérdés
Több válaszban olvastam, hogy "nekem nincs gyerekem, és terhes sem vagyok", "nagymama vagyok"... Olyan érdekes! Én azt gondoltam, hogy csak éppen a problémában élők olvasgatnak, felelgetnek. Akit nem érint közvetlenül a szoptatás, baba, stb oldalak, azok hogyhogy olvassák? Tényleg érdekel!
2009. máj. 26. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

"nekem nincs gyerekem, és terhes sem vagyok"


ezt én szoktam írni XD


Nos én az egsz oldalt olvasom,de kiemelt ez is.Az ok egyszerű,habár csak 21 vagyok,mr 10 éves koromtól készülök az anyaságra.Én úgy érzem szükségem van a tapasztalatokra,információkra stb,felelgetni azért szoktam mert habár nekem nincs,azért barátaim tapasztalatait szívesen megosztom másokkal,de általában odaírom,hogy ha nem baj,mert vannak itt olyanok is,akik vagy vérszemet kapnak,vagy csak azthiszik nagyon okosok és utálják ha én mint terhetlen vagy babátlan írogatok...

2009. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 4x-es anyuka vagyok és véletlenül keveredtem ide. Kerestem valamit, amikor a picit vártam és ezt az oldalt dobta ki a Google. Elkeztem olvasgatni..és itt ragadtam. Ritkán kérdezek, inkább a tapasztalataimat szertném megosztani a nálam fiatalabb és kicsit gyakorlatlanabb anyukákkal. Remélem, nem írok sok butaságot... Egyébként én is elgondolkodtam már épp az előbb ezen, mikor olvastam a válaszokat..Úgy látszik, nem csak a kismamákat érdekli a férjem által csak "babanetnek" hívott oldal. :)))
2009. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en is akkor kezdtem el olvasgatni mikor terhes voltam es a google ezt dobta ki. Nagyon megfogott mert sok okos dolgot olvastam es mint elso babat varo anyuka kulfoldon tavol a csaladtol nagyon sok es jo otleteket kaptam. Nagyon boldog voltam hogy mennyi segitokesz ember van es ahany baba annyi fele tanacs igy volt sok otlet a babamhoz a fejlodes soran. Szoval en is csak ugy itt ragadtam azota mindennap este itt olvasgatok es ha tudok tanacsokat osztogatok.:)

Jo hogy feltetted ezt a kerdest olyan jo volt leirni mindezt:)

15 honapos kisfius anyuka

2009. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is bele szoktam olvasni a főoldalon a kérdésekbe, néha így keveredek be másik témájú fórumra. pl az egészség, vagy a családi kapcsolatok részbe bele szoktam néha kattintgatni. szóval előfordulhat, hogy idekeveredik olyan, aki nem kimondottan ezt a részét szokta olvasni a fórumnak.
2009. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És ismét megmutatkozik az intelligencia amikor is lepontoznak egy őszinte véleményért...:/
2009. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok! Ne foglalkozz a pontokkal jo h itt vagy:) lehet h aki lepontozott annak mar adtal jo tanacsot.
2009. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
ohh,köszi,csak kicsit rosszul esik,hogy ma már ez a 3. vagy 4. pedig nem mondtam hülyeségeket:( De nem offolok mert még ki is tiltanak:D
2009. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor terhes lettem és sok időm volt véletlenül keveredtem ide és itt is ragadtam. Kezdtem a terhesség kérdésekkel aztán jött a szülés a szoptatás most pedig a babák. Nagyon sok jó tanácsot kaptam ezen az oldalon és ezt próbálom azzal meghálálni hogy tovább adom a tapasztalatomat.:)

3 hónapos babó anyukája

2009. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor kezdtem olvasgatni itt amikor terhes voltam és székrekedéssel küzdöttem,a párom talált rá erre az oldalra és sok hasznos tanácsot találtam a problémámra.A kisfiam már 9hónapos és azóta is minden nap feljövök és olvasgatok,ha az időm és a kislegény engedi:D már több mint 20oldal megválaszolt kérdésem van és nagyon örülök,hogy segítehetek ha tudok.Szép napot mindenkinek.
2009. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!