Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsitörlő olyan jó...

Melyik popsitörlő olyan jó még, mint a Johnson's Baby?

Figyelt kérdés
Régóta ezt a törlőkendőt használjuk, és nagyon meg vagyok vele elégedve, de most már elég drága. Van olyan, ami ehhez hasonló, csak olcsóbb? Vagy van esetleg valahol akció?
2012. jan. 17. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem a zöld Huggiest!Jó árban is van.Johnsonsról váltottunk,szintén az ár miatt!
2012. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A Gabi is nagyon jó,nekem most többnyire az van itthon,mondjuk ez sem a legolcsóbb kategória.

Tescoban van ez a Gaga nevű fresh és sensitive ezek is jók.

Sok jó van.....

2012. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam a Huggiest, Pamperst, Liberot, Tescosat, de legjobban a DM-es zöld Babylove 80db-os vált be.
2012. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Pampers nagyon jó, de eléggé drága. Én is Johnson's -t használok. Tescoban volt akciós 1 hónapig 299 Ft- ért adták, akkor vettem 70 csomaggal ikreimnek. Még van belőle. :-)
2012. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!