Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BCG oltas ki kell uruljon a...

A BCG oltas ki kell uruljon a baba karjabol?

Figyelt kérdés
most olvastam, hogy van akinek 4, de mindenkeppen 6 honapos korig "ki kell fakadjon". ez tenyleg igy van? de miert? az en babam 5 honapos mult, kicsit kemenyebbnek erzem az oltas helyet de az azert nem varnam, hogy genny folyon belole!? koszonomelore is a valaszokat
2009. máj. 26. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt mondta a doktornő, hogy nem minden babának fakad ki, elég az is, ha be van hólyagosodva, duzzadva, pirosodva, látszik, hogy hatása volt az oldásnak
2009. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gennyesedik csak be, ha felülfertőződik, legalábbis nekem ezt mondta a doki és a védőnő is, mikor most újraoltották. EGYÉbkéánt csak egy piros göb látható rajta.
2009. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi, elírtam, ..egyébként...
2009. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell neki kifakadni. Nekem mindig azt mondta az orvos, hogy az a lényeg, hogy minél csúnyább legyen és van olyan, akinek ki is fakad. Tehát nem baj, ha nem olyan. Nyugi
2009. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez jó. Akkor az én fiamnak egyáltalán nem volt piros soha, és minden papírján az szerepel, hogy "tűhegynyi göb sejthető". Milyen kis diplomatikus... De már hét hónapos és nem oltották újra, szóval lehet, hogy mégis így a jó és nem muszáj, hogy kifakadjon.
2009. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak most fakadt ki,3,5 hós. Nagyon piros volt a környéke,a közepe sárga. A miénkből kiürült a genny,ami teljesen normális,és már másnap húzódott szépen összefele.
2009. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszia valaszokat!nagyon meglepodtem,mert nehezen tudtamelkepzelni,miert lenne gyulladasban egy elmeletileg steril tuvel es fecskendovel beadott oltas :)
2009. máj. 27. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!