Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdtél el a babádnak...

Mikortól kezdtél el a babádnak vacsorára mást is adni mint a tápszer ill. tejpép?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

10 hónaposan. Akkor már kevés volt a tejpép, de tápszert nem ivott 8 hónapos kora óta.

Így átvariáltam az etetéseket. Most fél 7-kor eszik rendesen, főzeléket, tésztát, mikor mit. És fél 8-8 körül megissza a tápszert (10 hónapos kortól adható, most végre ezt elfogadja).

2012. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tejpépet 8 hónapos koráig fogadta csak el a lányom. Tápszert kb. 1 éves koráig, és nem vacsorázott előtte, neki elég volt a tápszer is, ha kínáltam mással, nem kérte (de nem is kelt éjjel, hogy éhes). Így ő egy éves kora óta vacsorázik este.

De egyes babák hamarabb is igénylik már a szilárdabb ételt is estére. Unokaöcsém pl. már olyan 7-8 hónaposan vacsorázott is, majd még tápszert is kért utána.

2012. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy off-olok: tápszer és tejpép helyet mit adtatok vacsorára?
2012. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendes főzeléket vagy valamilyen főtt ételt kap vacsira, de ha aznap "nehezebb" kajákat evett, akkor natúr joghurtot eszik (keksszel, gyümölccsel), vagy esetleg kenyeret felvágottal, sajttal. Mikor mit.
2012. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Onnantól amikor már éjszaka kelt az éhségtől!Kb 9-10 hós korától!
2012. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.vagyok!

Offolónak:vacsira délről maradék főzelék vagy kiflifalatkák házi májkrémmal vagy zöldségkrémmel vagy nagyon j ó minőségű sonkával!tehát amit korának megfelelően ehetett mert még ilyenkor nem mertem neki adni vajat,sajtot stb!

2012. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Off-oló vagyok. Köszi a válaszokat!
2012. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!