Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam mintha kifordul...

1 éves kisfiam mintha kifordult volna magából. Ez normális ilyen idősen?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ugyanabban az időben aludt el,de most a nappali és az esti elalvás is kínszenvedés és sokáig tart az altatás.Minden elalvás előtt üvölt és sokáig sír amíg sikerül neki pedig előtte már régóta fent volt.Nálatok is volt ilyen?Ja és éjjel is össze vissza mászkál az ágyban(nyugtalan).Mondjuk mostanában kezdett el aktívabban mászni és felállni.Ez fejlődési ugrás lehet?Kérlek nyugtassatok meg,hogy ez változni fog(jó irányba).Köszi.
2009. máj. 26. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos el fog múlni. A foga nem jön véletlenül?
2009. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rágófogaknál ki van fehéredve,de ennyi.Lehet,hogy attól szenved?
2009. máj. 26. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen és csak akkor jöttem rá, hogy a fogak voltak, amikor már kibújt kettő is(Örlőfog alul, felül). Nem nagyon tudsz vele mit csinálni, de ha kibújt a fog rendesen, el fog múlni. Ja, és nekem még az is rossz volt, hogy mindig bementem ringattam és megszokta, úgyhogy arról is szenvedés volt utána leszoktatni.
2009. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gondoltam, hogy a foga, igen, ennyire megviseli őket, főleg a rágófogak...
2009. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!