Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hetes kisbabám nem alszik...

Hat hetes kisbabám nem alszik nappal szinte semmit, helyette sírdogál. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha kézbe vesszük elszenderedik, de amint lerakjuk felébred és sírva fakad.Úgy tűnik, mintha egyedül nem tudna elaludni. Rúgkapál és erre is felébred. Gondoltam hasfájásra is. Éjjel nincs ilyen gond, alszik mint a bunda. De nappal nemtudok semmit csinálni mer tfolyton hurcolni kell. Hordozókendő bevált, de már nagyon meleg van hozzá, és jó lenne, ha tudna egyedül is aludni pár órát.
2009. máj. 26. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kellhozzá több türelem, neki annyi nem elég, hogy leteszed és kész. Ha alvásidő van , tedd a kiságyba hasra, adj cumit ha nem ellenzed, simogatsd lassan a hátát. Ne hagyd ott mig el nem aludt. Hajolj szorosan fölé, hogy érezzen. Húsz percbe is beletelhet, hogy elaludjon, de meg kell tanitanod egyedül a kiságyban pihenni. Ha kitartó vagy, sikerülni fog.
2009. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk a babó három hónapos koráig volt hasfájós. Szerencsére nem sírt, "csak" annyiban nyilvánult meg, hogy nyűgösen aludt, szopás közben rúgkapált, stb. Nálunk a meleg borogatás vált be a hasán.. bár most tényleg meleg van.. szegényke
2009. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

az első válszoló tanácsát fogadd meg.

én is így csináltam, és pár-hét alatt a kezdeti akár 1órás altatás 5-10percre rövidült.azért mikor elaludt én utána még párpercig simiztem,hogy nehogy felriadjon a hirtelen "elválás" miatt.

sok sikert

10hós kisfiú anyukája

2009. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megpróbálkozom a hason altatással, hátha...
2009. máj. 26. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!