Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes körüli babátok szokott...

7 hetes körüli babátok szokott olyat csinálni, hogy mikor alszik, úgy felriad és rángatózik mintha ehyfojtába megijedne és elkezd sírni? Rosszat álmodhat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szopizás közben csinálja néha. Mintha nagy hangot hallott volna, vagy hirtelen mozdulatot tettem volna, holott semmi ilyen nem történik. Kb 3x csinálta már. Megrezzen, széttárja a karját, de nem sír.


7,5 hetes baba anyukája

2009. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem is széttárja a kezét mikor megijed,felriad, de ő utána kicsit elkezd nyöszörögni, sírni!

Lehet tényleg látják ők a szellemket?

2009. máj. 25. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekik még nagyon fejletlen az idegrendszerük, emiatt vannak ezek a reflexszerű mozgások. Nem hiszem, hogy ilyenkor szellemet vagy bármi más földöntúli dolgot látnának, mert látni is csak alig látnak.. (néhány centire tudnak fixálni, a távolabbi dolgokat még csak homályosan és csak az erős színeket érzékelik rendesen..).
2009. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy esetleg rosszat álmodik.Én is rángatózom olyankor,főleg ha azt álmodom,hogy zuhanok:)

Persze nem tuti h nála is ez van,nah meg szopi közben nem alszik be...én erre tippelek:)

2009. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém 8honapos és már egyáltalán nem csinál ilyet.ez amúgy természetes,el fog múlni.
2009. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!