Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja 4 hetes...

Mi lehet a baja 4 hetes kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Délelött mostanában a 10 órás etetés után nem akar aludni, leteszem sír, ha felveszem elhallgat. Pelus csere, etetés megvolt (tápszeres).Mitől sírhat egy 4 hetes újszülött (aki koraszülött volt).

És az lehet hogy éhes marad és nem elég neki a tápszermennyiség? Most 3 kg (2380g-mal született), és 6-7szer eszik majdnem 100ml tászert (Beba koraszülötteknek).Elvileg 70-80ml kéne ennie. Etetés után van úgy, hogy a kezét eszi.Lehet nem jó neki az a tápszer?Nincs benne annyi kalória, és még éhes marad? De akkor miért nem sír, ha kézben van?


2009. máj. 25. 15:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Van neki zenélő forgó, nem érdekli még. Babazenét szoktam vele hallgatni, néha bejön.

De ha itt van mellettem, akkor is ordít, ha felveszem elhallgat.

2009. máj. 25. 15:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Kora anyuka vagyok, nekünk 3000 g nál váltott tápszert de mivel az előzőt felírhatta még lassan 4 kg lesz és most kaptunk újat.Hát neked előbb kezdte hogy délelőtt fent van.Nekem kb 6 hetesen kezdte, és fokozatosan egyre többet lesz fent.Mert ugye hiába koraszülött fejlődése csak súlyban nem olyan.Én délelőtt főzök, meg házimunka, velem jön ahol vagyok(pihenőszék, hordozó hamarosan vesszük a járókát)és beszélgetek, énekelek neki meg cumi)muszáj mert a munka nem vár, neki meg kell szoknia hogy nincs mindig felvéve.De délelőtt én végzek aztán kajcizik aztán nagy délutáni szunya és felkelés után 100%osan övé vagyok játszunk séta stb, este is és éjszaka is vele vagyunk csak de a délelőtt az kell.Ja este azért főleg apáé.
2009. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy semmi baja.:)Ölelgetésre vágyik.A mi kicsink két hónapos koráig fittyet hányt minden játékra, a te kisfiadnak te kellesz, te vagy a játéka.Ennyi.
2009. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a kezét szerintem azért eszi mert megnyugtatja, úgy ahogyan megnyugodna ha a ciciden lenne. az teljesen természetes hogy a kezedben jól érzi magát hiszen 9 hónapig hallgatta a szívverésedet, szoros a kapcsolat :)

ne hagyd magára egyszerűen rád van szüksége

2009. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!