Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BEBA H. A. Start Aktív tápszer...

BEBA H. A. Start Aktív tápszert írtak fel. Tényleg nehezen tud majd kakilni? Vagy ez mindegyik tápszerre igaz lehet?

Figyelt kérdés
A mostanitól is nehezen megy neki heti 2-3x van csak.Itt olvasom, szinte mindenkinek szorulásos tapasztalata van vele.
2009. máj. 25. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy direkt mondtam a dokinak hogy a mostanival is ez a baj.Nehogy olyan legyen amivel szintén ilyen bajunk van.Szerintem az nem normális hogy kiegészítő módszer kell hogy tudjon szegény kakilni.Ja 2 hósak vagyunk.
2009. máj. 25. 14:43
 2/7 anonim ***** válasza:

mi a második héttől ezt esszük és mindennap van kaki kétszer is

3 hós a babó

2009. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért szokták a start aktívot ajánlani mert van benne bifidus, attól könnyebben tud kakilni, de az én babámat meghajtotta ezért mi a sima Beba Ha 1 használjuk.
2009. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na akkor van ellenpélda is ,reméljük nem lesz gond.Én beijedtem mert csak ilyen válaszokat olvastam erről.Azért szerezzek be laevollacot?
2009. máj. 25. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
persze az nem baj ha van otthon
2009. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, majd írjál hogyan reagált az új tápira:)
2009. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok majd írok, de még egy hétig a régit kapja mert van annyi
2009. máj. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!